Personer med emneord «Regnskap»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Espen Lyng Andersen Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47-22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Regnskap, HMS, Verneorganisasjon, LAMU
Bilde av Irene Auke Auke, Irene Rådgiver +47-22850600 irene.auke@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering
Bilde av Louise Bolands Eklund Eklund, Louise Bolands Seniorkonsulent +47-22850513 l.b.eklund@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering, Bilag, Kontrollprogram
Bilde av Halvor Fahle Fahle, Halvor Seniorrådgiver +47-22845802 halvor.fahle@medisin.uio.no Økonomistyring, Budsjett, Kontrollprogram, Regnskap
Bilde av Knut Hegland Hegland, Knut Rådgiver +47-22859213 knut.hegland@medisin.uio.no Økonomistyring, Budsjett, Regnskap, Oracle (OA), Kontrollprogram
Bilde av Hans-Jørgen Lund Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47-22859207 92625140 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Økonomistyring, Rådgivning, Analyse, Rapportering, Organisasjonsutvikling, Budsjett, Regnskap
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering
Bilde av Anita Elisabeth Skolem Skolem, Anita Elisabeth Rådgiver +47-22840653 a.e.skolem@ncmm.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Rapportering, Prosjektstyring, Innkjøp
Bilde av Willemijn Solheim Solheim, Willemijn Rådgiver +47-22859235 +47 98629135 willemijn.solheim@medisin.uio.no Økonomistyring, Budsjett, Regnskap, Oracle (OA), Kontrollprogram
Bilde av Oksana Takhirova Takhirova, Oksana Rådgiver +47-22859215 oksana.takhirova@medisin.uio.no Budsjett, Økonomistyring, Regnskap, Oracle (OA), Kontrollprogram