Personer med emneord «Emner»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Deborah Ann Arnfinsen Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver/studiekonsulent 22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studierådgiver, Studieadministrasjon, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Terese Eriksen Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Ragnhild Johnsrud Johnsrud, Ragnhild ragnhild.johnsrud@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Emner, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Merita Emini Reza Reza, Merita Emini Permisjon Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lauren Anne Auditore Severson Severson, Lauren Anne Auditore Førstekonsulent +47-22845045 l.a.a.severson@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon