Personer med emneord «Emner»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aina Alvsvåg Alvsvåg, Aina Førstekonsulent +47-22845045 aina.alvsvag@medisin.uio.no Studieveiledning, Emner, Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Deborah Ann Arnfinsen Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver/studiekonsulent 22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studierådgiver, Studieadministrasjon, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Terese Eriksen Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Mari Ovidia Berntsen Grønlid Grønlid, Mari Ovidia Berntsen Førstekonsulent +47-22845045 m.o.b.gronlid@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Ragnhild Johnsrud Johnsrud, Ragnhild ragnhild.johnsrud@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Emner, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Merita Emini Raza Raza, Merita Emini Førstekonsulent +47-22850611 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon