Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 302
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jan Frich Frich, Jan Professor 22850524 jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Nevrologi, Huntingtons sykdom, Utdanning, Kvalitativ metode
Bilde av Siv Furholm Furholm, Siv siv.furholm@medisin.uio.no
Bilde av Reidun Førde Førde, Reidun Professor +47-22844664 reidun.forde@medisin.uio.no
Bilde av Ge Ge Ge, Ge Stipendiat +47-22845351 ge.ge@medisin.uio.no
Bilde av Svein Gjelstad Gjelstad, Svein Førsteamanuensis +47-22844656 svein.gjelstad@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Gjelsvik Gjelsvik, Bjørn Førsteamanuensis +47-22850651 bjorn.gjelsvik@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Gjerberg Gjerberg, Elisabeth +47-22850644 elisabeth.gjerberg@medisin.uio.no
Bilde av Dagrun Kyte Gjøstein Gjøstein, Dagrun Kyte Stipendiat d.k.gjostein@medisin.uio.no
Bilde av Geir Godager Godager, Geir Førsteamanuensis +47-22845029 +47-91736960 91736960 geir.godager@medisin.uio.no
Goffeng, Elisabeth Martinsen Forsker e.m.goffeng@medisin.uio.no
Bilde av Christoph Gradmann Gradmann, Christoph Professor +47-22850615 christoph.gradmann@medisin.uio.no
Bilde av Hedda Eik Grape Grape, Hedda Eik h.e.grape@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Grepperud Grepperud, Sverre Professor +47-22845033 sverre.grepperud@medisin.uio.no
Bilde av Karen Synne Groven Groven, Karen Synne Postdoktor +47-22845389 k.s.groven@medisin.uio.no
Bilde av Anniken Grønstad Grønstad, Anniken Stipendiat anniken.gronstad@medisin.uio.no
Bilde av Nada Hadzic-Andelic Hadzic-Andelic, Nada Forsker +47-22859221 nada.hadzic-andelic@medisin.uio.no
Bilde av Kåre Birger Hagen Hagen, Kåre Birger Professor II k.b.hagen@medisin.uio.no
Bilde av Terje P. Hagen Hagen, Terje P. Professor +47-22845363 t.p.hagen@medisin.uio.no
Bilde av Nicolay Jonassen Harbin Harbin, Nicolay Jonassen Rådgiver n.j.harbin@medisin.uio.no
Bilde av Anne Kari Tolo Heggestad Heggestad, Anne Kari Tolo Postdoktor +47-22850674 a.k.t.heggestad@medisin.uio.no
Bilde av Ragnhild Hellesø Hellesø, Ragnhild Professor +47-22850566 ragnhild.helleso@medisin.uio.no
Bilde av Silje Havrevold Henni Henni, Silje Havrevold Stipendiat +47-22844619 s.h.henni@medisin.uio.no
Bilde av Gina Fraas Henrichsen Henrichsen, Gina Fraas Stipendiat +47-22845396 g.f.henrichsen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjoner, funksjonshemming, sykdom og makt, mindfulness
Bilde av Ellen Gabrielsen Hjelle Hjelle, Ellen Gabrielsen Stipendiat e.g.hjelle@medisin.uio.no
Bilde av Per Hjortdahl Hjortdahl, Per +47-22850659 +47-91676803 per.hjortdahl@medisin.uio.no