Personer - Side 7

Søk etter ansatte og studenter

Personer 151 - 175 av 299
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Geke Marjan Landeweer Landeweer, Elisabeth Geke Marjan Forsker e.g.m.landeweer@medisin.uio.no
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Seksjonssjef +47-22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon
Bilde av Berit Hofset Larsen Larsen, Berit Hofset Forsker berihla@medisin.uio.no
Bilde av Marie Hamilton Larsen Larsen, Marie Hamilton Postdoktor +47-22845386 m.h.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Øivind Larsen Larsen, Øivind Professor emeritus +47-22850673 oivind.larsen@iln.uio.no
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Angeliki Lefkaditou Lefkaditou, Angeliki Postdoktor +47-48633441 angeliki.lefkaditou@medisin.uio.no
Bilde av Maria Jensberg Leirbakk Leirbakk, Maria Jensberg m.j.leirbakk@medisin.uio.no
Bilde av Kristi Brinkmann Lenander Lenander, Kristi Brinkmann Førstekonsulent +47-22844611 k.b.lenander@medisin.uio.no Lederstøtte
Bilde av Anners Lerdal Lerdal, Anners Professor II +47-95033144 anners.lerdal@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Vigeland Lerum Lerum, Sverre Vigeland Forsker s.v.lerum@medisin.uio.no Amyotrofisk lateral sklerose, ALS, Profesjoner, Kronisk sykdom, Samhandling, Sosiologi, Helsesosiologi
Bilde av Anne Helene Kveim Lie Lie, Anne Helene Kveim Førsteamanuensis +47-22850607 +47 45471011 a.h.k.lie@medisin.uio.no
Bilde av Ida Lillehagen Lillehagen, Ida Postdoktor +47-22845350 ida.lillehagen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjon, sykdom og makt
Bilde av Lillian Lillemoen Lillemoen, Lillian Forsker +47-22844620 lillian.lillemoen@medisin.uio.no
Bilde av Kristine Lillestøl Lillestøl, Kristine kristine.lillestol@medisin.uio.no
Bilde av Morten Lindbæk Lindbæk, Morten Professor +47-22850646 morten.lindbak@medisin.uio.no
Bilde av Benedikte Victoria Lindskog Lindskog, Benedikte Victoria Førstelektor +47-22850596 b.v.lindskog@medisin.uio.no
Bilde av Kari Lislerud Smebye Lislerud Smebye, Kari Stipendiat k.l.smebye@medisin.uio.no
Bilde av Steinar Lund Lund, Steinar Konsulent +47-22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Bilag, Fakturaer, Administrasjon
Bilde av Lene Lunde Lunde, Lene Forsker lene.lunde@medisin.uio.no
Bilde av Magnus Løberg Løberg, Magnus Postdoktor +47-22845251 90114687 magnus.loberg@medisin.uio.no
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Line Marie Løw Løw, Line Marie Rådgiver +47-22850625 l.m.low@medisin.uio.no prosjektkoordinering, administrative prosjektstøtte, forskerskolestøtte, global helse
Bilde av Ahmed Ali Madar Madar, Ahmed Ali Forsker +47-22850634 +47-99486552 a.a.madar@medisin.uio.no
Bilde av Morten Magelssen Magelssen, Morten Forsker +47-22844649 +47-48223580 morten.magelssen@medisin.uio.no