Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 225 av 289
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marthe-Lise Næss-Andresen Næss-Andresen, Marthe-Lise Stipendiat m.l.nass-andresen@medisin.uio.no
Nøkleby, Kjersti Stipendiat kjersti.nokleby@medisin.uio.no
Bilde av Camilla Beck Olsen Olsen, Camilla Beck c.b.olsen@medisin.uio.no
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, ekstern finansiering, prosjektstøtte, forskningssamarbeid
Bilde av Tone Kristin Omsland Omsland, Tone Kristin Førsteamanuensis +47-22850606 t.k.omsland@medisin.uio.no
Bilde av Randi Opheim Opheim, Randi Førsteamanuensis randi.opheim@medisin.uio.no
Bilde av Trygve Ottersen Ottersen, Trygve Førsteamanuensis +47-22850537 trygve.ottersen@medisin.uio.no Global helse
Bilde av Reidar Pedersen Pedersen, Reidar Forsker +47-22844663 reidar.pedersen@medisin.uio.no
Bilde av Ruth Jane Prince Prince, Ruth Jane Førsteamanuensis +47-22857590 r.j.prince@medisin.uio.no
Bilde av Merita Emini Reza Reza, Merita Emini Permisjon Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Analyse, Budsjett, Rapportering, Økonomistyring, Regnskap, Ekstern finansiering, Avstemming
Bilde av Hilde Stendal Robinson Robinson, Hilde Stendal Førsteamanuensis +47-22845394 +47-90607081 h.s.robinson@medisin.uio.no
Bilde av Susan Rockwell Rockwell, Susan Rådgiver +47-22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Ansettelser, Fravær, Personaladministrasjon, Lønn, HR-system, Rekruttering, Regelverk, Permisjon
Bilde av Sture Rognstad Rognstad, Sture Universitetslektor +47-22844694 +47-95820189 95820189 sture.rognstad@medisin.uio.no
Bilde av Maria Romøren Romøren, Maria Forsker +47-57839000 maria.romoren@medisin.uio.no
Bilde av Elin Olaug Rosvold Rosvold, Elin Olaug Professor +47 22850586 +47 93265327 e.o.rosvold@medisin.uio.no Allmennmedisin, utdanning, forskerskole, helseforskning, IKT i undervisning, legemidler, forskrivning
Bilde av Tone Rustøen Rustøen, Tone Professor II +47-22859229 tone.rustoen@medisin.uio.no
Bilde av Sven Eirik Ruud Ruud, Sven Eirik s.e.ruud@medisin.uio.no
Bilde av Ernst Kristian Rødland Rødland, Ernst Kristian Postdoktor +47-23072224 e.k.rodland@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Røynesdal Røynesdal, Øystein Førstekonsulent +47-22850620 97981240 oystein.roynesdal@medisin.uio.no
Bilde av Gry Sagli Sagli, Gry +47-22850601 gry.sagli@medisin.uio.no
Bilde av Torunn Arntsen Sajjad Sajjad, Torunn Arntsen t.a.sajjad@medisin.uio.no
Sallinen, Merja Helena Forsker m.h.sallinen@medisin.uio.no
Bilde av Silje Røysen Salvador Salvador, Silje Røysen Rådgiver/Prosjektkoordinator 95160752 s.r.salvador@medisin.uio.no Forskningsgruppe, Administrasjon, ekstern finansiering, forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, Forskningssamarbeid
Bilde av Peter Schiellerup Schiellerup, Peter Universitetslektor peter.schiellerup@medisin.uio.no