Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 225 av 299
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne-Gunn Thyrum Nilsen Nilsen, Anne-Gunn Thyrum Avdelingsleder +47-22845044 a.g.t.nilsen@medisin.uio.no Ledelse, Administrativ ledelse, Utdanning
Bilde av Birgitta Blakstad Nilsson Nilsson, Birgitta Blakstad +47-22845350 b.b.nilsson@medisin.uio.no
Bilde av Gudmund Nordby Nordby, Gudmund Førsteamanuensis +47-22119100 gudmund.nordby@medisin.uio.no
Bilde av Halvor Nordby Nordby, Halvor Førsteamanuensis +47-90135154 halvor.nordby@medisin.uio.no
Bilde av Per Nortvedt Nortvedt, Per Professor +47-22844646 92088324 92088324 per.nortvedt@medisin.uio.no Utvalgte publikasjoner
Norvoll, Reidun reidun.norvoll@medisin.uio.no
Bilde av Gunhild Nyborg Nyborg, Gunhild Forsker +47-22850538 gunhild.nyborg@medisin.uio.no
Bilde av Magne Nylenna Nylenna, Magne Professor II +47-22850532 magne.nylenna@medisin.uio.no
Bilde av Gro Næss Næss, Gro Stipendiat +47-22850584 gro.nass@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Næss Næss, Øyvind Førsteamanuensis +47-22850663 oyvind.nass@medisin.uio.no
Bilde av Marthe-Lise Næss-Andresen Næss-Andresen, Marthe-Lise Stipendiat m.l.nass-andresen@medisin.uio.no
Nøkleby, Kjersti Forsker kjersti.nokleby@medisin.uio.no
Bilde av Camilla Beck Olsen Olsen, Camilla Beck Stipendiat c.b.olsen@medisin.uio.no
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, ekstern finansiering, forskningssamarbeid
Olsvold, Aina +47-22858933 aina.olsvold@medisin.uio.no
Bilde av Tone Kristin Omsland Omsland, Tone Kristin Førsteamanuensis +47-22850606 t.k.omsland@medisin.uio.no
Bilde av Randi Opheim Opheim, Randi Førsteamanuensis randi.opheim@medisin.uio.no
Bilde av Trygve Ottersen Ottersen, Trygve Førsteamanuensis +47-22850537 trygve.ottersen@medisin.uio.no Global helse
Bilde av Kine Pedersen Pedersen, Kine Stipendiat +47-22845277 kine.pedersen@medisin.uio.no
Bilde av Reidar Pedersen Pedersen, Reidar Forsker +47-22844663 reidar.pedersen@medisin.uio.no
Bilde av Ruth Jane Prince Prince, Ruth Jane Førsteamanuensis +47-22857590 r.j.prince@medisin.uio.no
Bilde av Merita Emini Raza Raza, Merita Emini Førstekonsulent +47-22850611 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering
Bilde av Hilde Stendal Robinson Robinson, Hilde Stendal Førsteamanuensis +47-22845394 +47-90607081 h.s.robinson@medisin.uio.no
Bilde av Susan Rockwell Rockwell, Susan Rådgiver +47-22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk