Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 225 av 302
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Halvor Nordby Nordby, Halvor Førsteamanuensis +47-90135154 halvor.nordby@medisin.uio.no
Bilde av Per Nortvedt Nortvedt, Per Professor +47-22844646 92088324 92088324 p.nortvedt@medisin.uio.no Utvalgte publikasjoner
Norvoll, Reidun reidun.norvoll@medisin.uio.no
Bilde av Gunhild Nyborg Nyborg, Gunhild Forsker +47-22850538 gunhild.nyborg@medisin.uio.no
Bilde av Magne Nylenna Nylenna, Magne Professor II +47-22850532 magne.nylenna@medisin.uio.no
Bilde av Gro Næss Næss, Gro gro.nass@medisin.uio.no
Bilde av Øyvind Næss Næss, Øyvind Førsteamanuensis +47-22850663 oyvind.nass@medisin.uio.no
Bilde av Marthe-Lise Næss-Andresen Næss-Andresen, Marthe-Lise Stipendiat m.l.nass-andresen@medisin.uio.no
Nøkleby, Kjersti Forsker kjersti.nokleby@medisin.uio.no
Bilde av Camilla Beck Olsen Olsen, Camilla Beck Stipendiat c.b.olsen@medisin.uio.no
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, ekstern finansiering, forskningssamarbeid
Olsvold, Aina +47-22858933 aina.olsvold@medisin.uio.no
Bilde av Tone Kristin Omsland Omsland, Tone Kristin Førsteamanuensis +47-22850606 t.k.omsland@medisin.uio.no
Bilde av Randi Opheim Opheim, Randi Førsteamanuensis randi.opheim@medisin.uio.no
Bilde av Trygve Ottersen Ottersen, Trygve Førsteamanuensis +47-22850537 trygve.ottersen@medisin.uio.no Global helse
Bilde av Kine Pedersen Pedersen, Kine Stipendiat +47-22845277 kine.pedersen@medisin.uio.no
Bilde av Reidar Pedersen Pedersen, Reidar Professor II +47-22844663 reidar.pedersen@medisin.uio.no
Bilde av Ruth Jane Prince Prince, Ruth Jane Førsteamanuensis +47-22857590 r.j.prince@medisin.uio.no
Bilde av Kim Rand Rand, Kim Forsker 40220366 40 22 03 66 kim.rand@medisin.uio.no
Bilde av Merita Emini Reza Reza, Merita Emini Permisjon Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Budsjett, Regnskap, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Analyse, Avstemming, Rapportering
Bilde av Hilde Stendal Robinson Robinson, Hilde Stendal Førsteamanuensis +47-22845394 +47-90607081 h.s.robinson@medisin.uio.no
Bilde av Susan Rockwell Rockwell, Susan Rådgiver +47-22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Bilde av Sture Rognstad Rognstad, Sture Universitetslektor +47-22844694 2244694 +47-95820189 95820189 sture.rognstad@medisin.uio.no
Bilde av Maria Romøren Romøren, Maria Forsker +47-57839000 maria.romoren@medisin.uio.no