Personer med emneord «forskningsadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Rådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, Nord-Sør programmer (NORHED), EU
Bilde av Grace Engen Engen, Grace Rådgiver +47-22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskergruppe, Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskningssamarbeid, Prosjektledelse
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47-22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Seksjonssjef +47-22844633 kaja.kvaale@medisin.uio.no Ledelse, strategi, forskningsadministrasjon, ekstern finansiering, Cristin, EU, Forskningsstøtte
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, ekstern finansiering, forskningssamarbeid
Bilde av Silje Røysen Salvador Salvador, Silje Røysen Rådgiver +47-22844688 95160752 s.r.salvador@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsgruppe, forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, ekstern finansiering, Forskningssamarbeid
Bilde av Anita Aalby Aalby, Anita Rådgiver/Prosjektkoordinator 40484949 anita.aalby@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, forskningsgruppe, Nettredaktør
Bilde av Sissel Aastorp Aastorp, Sissel Seniorkonsulent +47-22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjett, Nettpublisering, Bestillinger, Arrangementer
Bilde av Linda Aasvangen Aasvangen, Linda Rådgiver +47-22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte