Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 254
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bernadette Kumar Kumar, Bernadette Førsteamanuensis +47-22850612 bernadette.kumar@medisin.uio.no
Bilde av Oddvar Martin Kaarbøe Kaarbøe, Oddvar Martin Professor +47-22845038 o.m.kaarboe@medisin.uio.no
Bilde av Sara Rivenes Lafontan Lafontan, Sara Rivenes Stipendiat s.r.lafontan@medisin.uio.no
Bilde av Per Lagerløv Lagerløv, Per Professor +47-22850660 per.lagerlov@medisin.uio.no Allmennmedisin, Barnehelse, Farmakoterapi
Bilde av Elisabeth Geke Marjan Landeweer Landeweer, Elisabeth Geke Marjan e.g.m.landeweer@medisin.uio.no
Bilde av Berit Hofset Larsen Larsen, Berit Hofset Forsker berihla@medisin.uio.no
Bilde av Marie Hamilton Larsen Larsen, Marie Hamilton Postdoktor +47-22845386 m.h.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Øivind Larsen Larsen, Øivind Professor emeritus +47-22850673 oivind.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Angeliki Lefkaditou Lefkaditou, Angeliki Postdoktor +47-48633441 angeliki.lefkaditou@medisin.uio.no
Bilde av Anners Lerdal Lerdal, Anners Professor II +47-95033144 anners.lerdal@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Vigeland Lerum Lerum, Sverre Vigeland Forsker s.v.lerum@medisin.uio.no Amyotrofisk lateral sklerose, ALS, Profesjoner, Kronisk sykdom, Samhandling, Sosiologi, Helsesosiologi
Bilde av Anne Helene Kveim Lie Lie, Anne Helene Kveim Førsteamanuensis +47-22850607 +47 45471011 a.h.k.lie@medisin.uio.no
Bilde av Ida Lillehagen Lillehagen, Ida Postdoktor +47-22845350 ida.lillehagen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjon, sykdom og makt
Bilde av Lillian Lillemoen Lillemoen, Lillian Forsker +47-22844620 lillian.lillemoen@medisin.uio.no
Bilde av Kristine Lillestøl Lillestøl, Kristine kristine.lillestol@medisin.uio.no
Bilde av Morten Lindbæk Lindbæk, Morten Professor +47-22850646 morten.lindbak@medisin.uio.no
Bilde av Benedikte Victoria Lindskog Lindskog, Benedikte Victoria +47-22850596 b.v.lindskog@medisin.uio.no
Bilde av Kari Lislerud Smebye Lislerud Smebye, Kari Stipendiat k.l.smebye@medisin.uio.no
Bilde av Lene Lunde Lunde, Lene Forsker lene.lunde@medisin.uio.no
Bilde av Magnus Løberg Løberg, Magnus Postdoktor +47-22845251 90114687 magnus.loberg@medisin.uio.no
Bilde av Ahmed Ali Madar Madar, Ahmed Ali Forsker +47-22850634 +47-99486552 a.a.madar@medisin.uio.no
Bilde av Morten Magelssen Magelssen, Morten Forsker +47-22844649 +47-48223580 morten.magelssen@medisin.uio.no
Bilde av Per Magnus Magnus, Per Professor II +47 21 07 82 11 +47 92 68 31 19 per.magnus@medisin.uio.no
Bilde av Vivian N. Mbanya Mbanya, Vivian N. Stipendiat +47-22844668 v.n.mbanya@medisin.uio.no
Bilde av Christina Brux Mburu Mburu, Christina Brux Stipendiat +47-22850613 c.b.mburu@medisin.uio.no