Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 240
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Geke Marjan Landeweer Landeweer, Elisabeth Geke Marjan Forsker e.g.m.landeweer@medisin.uio.no
Bilde av Berit Hofset Larsen Larsen, Berit Hofset Forsker berihla@medisin.uio.no
Bilde av Marie Hamilton Larsen Larsen, Marie Hamilton Postdoktor +47-22845386 m.h.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Øivind Larsen Larsen, Øivind Professor emeritus +47-22850673 oivind.larsen@medisin.uio.no
Bilde av Anners Lerdal Lerdal, Anners Professor II +47-95033144 anners.lerdal@medisin.uio.no
Bilde av Anne Helene Kveim Lie Lie, Anne Helene Kveim Førsteamanuensis +47-22850607 +47 45471011 a.h.k.lie@medisin.uio.no
Bilde av Ida Lillehagen Lillehagen, Ida Postdoktor +47-22845350 ida.lillehagen@medisin.uio.no kunnskapstranslasjon, sykdom og makt
Bilde av Lillian Lillemoen Lillemoen, Lillian Forsker +47-22844620 lillian.lillemoen@medisin.uio.no
Bilde av Kristine Lillestøl Lillestøl, Kristine kristine.lillestol@medisin.uio.no
Bilde av Morten Lindbæk Lindbæk, Morten Professor +47-22850646 morten.lindbak@medisin.uio.no
Bilde av Benedikte Victoria Lindskog Lindskog, Benedikte Victoria Førsteamanuensis +47-22850596 b.v.lindskog@medisin.uio.no
Bilde av Kari Lislerud Smebye Lislerud Smebye, Kari Stipendiat k.l.smebye@medisin.uio.no
Bilde av Lene Lunde Lunde, Lene Stipendiat lene.lunde@medisin.uio.no
Bilde av Magnus Løberg Løberg, Magnus Førsteamanuensis +47-22845251 90114687 magnus.loberg@medisin.uio.no
Bilde av Ahmed Ali Madar Madar, Ahmed Ali Forsker +47-22850634 +47-99486552 a.a.madar@medisin.uio.no
Bilde av Morten Magelssen Magelssen, Morten Forsker +47-22844649 +47-48223580 morten.magelssen@medisin.uio.no
Bilde av Per Magnus Magnus, Per Professor II +47 21 07 82 11 +47 92 68 31 19 per.magnus@medisin.uio.no
Bilde av Vivian N. Mbanya Mbanya, Vivian N. Stipendiat +47-22844668 v.n.mbanya@medisin.uio.no
Bilde av Christina Brux Mburu Mburu, Christina Brux Stipendiat +47-22850613 c.b.mburu@medisin.uio.no
Bilde av Ibrahimu Mdala Mdala, Ibrahimu Forsker +47-22850658 ibrahimu.mdala@medisin.uio.no
Bilde av Hans Olav Melberg Melberg, Hans Olav Førsteamanuensis +47-22845031 h.o.melberg@medisin.uio.no
Bilde av Anne Marit Mengshoel Mengshoel, Anne Marit Professor +47-22845375 a.m.mengshoel@medisin.uio.no
Bilde av Haakon E Meyer Meyer, Haakon E Professor +47-22850649 h.e.meyer@medisin.uio.no
Bilde av Yvonne Anne Michel Michel, Yvonne Anne Stipendiat y.a.michel@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Lise Middelthon Middelthon , Anne-Lise Professor +47-22850591 a.l.o.middelthon@medisin.uio.no Kvalitativ metode, Seksuell og reproduktiv helse, 'Utsatte' grupper, Medikalisering av hverdagen, Migrasjons helse