Ansatte - Avdeling for biostatistikk

Listen inneholder 51 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aagnes, Bjarte bjarte.aagnes@medisin.uio.no
Aalen, Odd Olai Professor emeritus +47-22851236 o.o.aalen@medisin.uio.no Biostatistikk
Chortatos, Athanasios +47-22845879 athanasios.chortatos@medisin.uio.no
Colban, Martha martha.colban@medisin.uio.no
Cominelli, Marta marta.cominelli@medisin.uio.no
Corander, Jukka Professor jukka.corander@medisin.uio.no
Crispino, Marta marta.crispino@medisin.uio.no
Di Ruscio, Francesco f.d.ruscio@medisin.uio.no
Djordjilovic, Vera Postdoktor vera.djordjilovic@medisin.uio.no
Engebretsen, Solveig Stipendiat solveig.engebretsen@medisin.uio.no
Fagerland, Morten morten.fagerland@medisin.uio.no
Falk, Ragnhild Sørum Student r.s.falk@medisin.uio.no
Fleischer, Thomas thomas.fleischer@medisin.uio.no
Frigessi, Arnoldo Professor +47-22851004 95735574 (mob) +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Livsvitenskap, Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft, Stokastiske modeller, Statistical inference, Complex stochastic dependence, Computational intensive statistics
Ghiasvand, Reza Postdoktor +47-22859029 reza.ghiasvand@medisin.uio.no Epidemiologi, Biostatistikk, Kreft, Brystkreft, hudkreft
Ghosh, Abhik Postdoktor abhik.ghosh@medisin.uio.no
Gran, Jon Michael Førsteamanuensis +47-22851454 99229156 (mob) j.m.gran@medisin.uio.no Biostatistikk, kausal inferens, levetidsanalyse, epidemiologi, modellering av infeksjonssykdommer
Holst, René Universitetslektor rene.holst@medisin.uio.no
Inge Christoffer, Olsen o.i.christoffer@medisin.uio.no
Kallonen, Teemu Ville Sakari Postdoktor t.v.s.kallonen@medisin.uio.no
Klungsøyr, Ole +47-22923752 ole.klungsoyr@medisin.uio.no
Kohn Luque, Alvaro Postdoktor +47-22851234 a.k.luque@medisin.uio.no Matematikk, Matematisk biologi, Matematisk onkologi, Beregningsbiologi, Kvantitativ biologi, Biostatistikk, Multiskala-modeller, Kreft, Vaskulær morfogenese
Kuronen, Juri juri.kuronen@medisin.uio.no
Laake, Petter Professor emeritus +47-22851235 petter.laake@medisin.uio.no Biostatistikk
Lai, Xiaoran Stipendiat +47-22851229 xiaoran.lai@medisin.uio.no