English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter ansatte ved senteret

Personer 26 - 50 av 70
Navn Telefon E-post Emneord
Khan, Aziz Postdoktor +47-22840563 aziz.khan@ncmm.uio.no Genetikk
Bilde av Ingrid Kjelsvik Kjelsvik, Ingrid Kontorsjef +47-22840531 ingrid.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS
Bilde av Rønnaug Steen Kolve Kolve, Rønnaug Steen Overingeniør +47-22840542 +47-94889558 r.s.kolve@ncmm.uio.no Laboratoriedrift
Bilde av Mette Kvernland Kvernland, Mette Rådgiver +47-22840504 mette.kvernland@ncmm.uio.no Økonomi, eksternfinansierte prosjekter, rapportering
Bilde av Johannes Landskron Landskron, Johannes Forsker +47-22840509 johannes.landskron@ncmm.uio.no Cell signalling
Bilde av Anna Mari Lone Lone, Anna Mari Postdoktor +47-22840503 a.m.lone@ncmm.uio.no Immunologi
Bilde av Sandra Lopez-Aviles Lopez-Aviles, Sandra Gruppeleder +47-22852992 sandra.lopez-aviles@ncmm.uio.no Cellebiologi
Bilde av Kristina Berg Lorvik Lorvik, Kristina Berg Forsker +47-22840526 k.b.lorvik@ncmm.uio.no Kreftforskning
Bilde av Morten Luhr Luhr, Morten Stipendiat +47-22845871 morten.luhr@ncmm.uio.no Kreftforskning
Bilde av Julia-Kristina Madsen-Østerbye Madsen-Østerbye, Julia-Kristina Stipendiat +47-22845626 j.k.madsen-osterbye@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Georgios Vasilei Magklaras Magklaras, Georgios Vasilei Senioringeniør +47-22840535 g.v.magklaras@ncmm.uio.no IT-ledelse, IT-tjenester, Server- og driftstjenester, Vitenskapelige Databehandling, Bioinformatikk
Bilde av Ruth Martîn Martîn Martîn, Ruth Martîn Forsker +47-22840901 r.m.martin@ncmm.uio.no Cellebiologi
Bilde av Anthony Mathelier Mathelier, Anthony Gruppeleder +47-22840561 anthony.mathelier@ncmm.uio.no Genetikk, Genregulering, Bioinformatikk, Kreft, Transkripsjon faktor, MicroRNA
Bilde av Nina Modahl Modahl, Nina Rådgiver +47-22840680 nina.modahl@ncmm.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Jens Preben Morth Morth, Jens Preben Gruppeleder +47-22840794 j.p.morth@ncmm.uio.no Membrantransport, Kreft, Kreftforskning, Livsvitenskap, Metal homeostasis, Legemidler, Sykdom
Bilde av Mari Nyquist-Andersen Nyquist-Andersen, Mari Overingeniør +47-22845667 mari.nyquist-andersen@ncmm.uio.no Laboratoriedrift, Innkjøp
Bilde av Harmonie Perdreau Perdreau, Harmonie +47-22840681 harmonie.perdreau@ncmm.uio.no Strukturell biologi, Cellebiologi
Bilde av Marina Portantier Portantier, Marina Postdoktor +47-22840787 marina.portantier@ncmm.uio.no
Bilde av Kirsti Elisabeth Præsteng Præsteng, Kirsti Elisabeth Avdelingsingeniør +47-22845866 k.e.prasteng@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid
Ramonet-Jimenez, David Postdoktor +47-22840767 david.ramonet-jimenez@ncmm.uio.no
Bilde av Antoni Hurtado Rodriguez Rodriguez, Antoni Hurtado Gruppeleder +47-22840774 a.h.rodriguez@ncmm.uio.no Kreftforskning, Brystkreft, Hormoner
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Arkiv, Cristin, Refusjoner, Fakturaer, Resepsjon, Bilag, Innkjøp, Attester, Postmottak, Post, Skilting, UiO-noark, Oracle, ePhorte, Basware
Bilde av Marie Rogne Rogne, Marie Forsker +47-22840532 marie.rogne@ncmm.uio.no Stamceller, Cellesignallering
Bilde av Martine Schrøder Schrøder, Martine Avdelingsingeniør +47-22840553 martine.schroder@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid
Bilde av Dario Segura-Pena Segura-Pena, Dario Forsker +47-22840558 dario.segura-pena@ncmm.uio.no Cellebiologi