English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte ved senteret

Personer 51 - 75 av 80
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mari Nyquist-Andersen Nyquist-Andersen, Mari Overingeniør +47-22845667 mari.nyquist-andersen@ncmm.uio.no Innkjøp, Laboratoriedrift
Bilde av Harmonie Perdreau-Dahl Perdreau-Dahl, Harmonie Avdelingsingeniør +47-22840681 harmonie.perdreau-dahl@ncmm.uio.no Cellebiologi, Strukturell biologi
Bilde av Marina Portantier Portantier, Marina Forsker +47-22840787 marina.portantier@ncmm.uio.no
Quintero Linares, Luis Alberto Forskningstekniker l.a.q.linares@ncmm.uio.no HSE
Ramonet-Jimenez, David Postdoktor +47-22840767 david.ramonet-jimenez@ncmm.uio.no
Bilde av Ganna Reint Reint, Ganna Stipendiat +47-22840581 ganna.reint@ncmm.uio.no
Bilde av Antoni Hurtado Rodriguez Rodriguez, Antoni Hurtado Gruppeleder +47-22840774 a.h.rodriguez@ncmm.uio.no Kreftforskning, Brystkreft, Hormoner
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Bilde av Martine Schrøder Schrøder, Martine Avdelingsingeniør +47-22840553 martine.schroder@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid
Bilde av Dario Segura-Pena Segura-Pena, Dario Forsker +47-22840558 dario.segura-pena@ncmm.uio.no Cellebiologi
Bilde av Nikolina Sekulic Sekulic, Nikolina Gruppeleder +47-22840511 nikolina.sekulic@ncmm.uio.no Strukturell biologi, Chromatin
Bilde av Anita Elisabeth Skolem Skolem, Anita Elisabeth Rådgiver +47-22840653 a.e.skolem@ncmm.uio.no Regnskap, Økonomi, Prosjektstyring, Budsjett, Rapportering, Innkjøp
Bilde av Sigrid Skånland Skånland, Sigrid Forsker +47-22859128 sigrid.skanland@ncmm.uio.no Cellesignallering, Kreft, Regulatoriske T-celler, Kronisk lymfatisk leukemi, Immunologi, Kreftforskning, B celler, T-celler
Bilde av Eirin Solberg Solberg, Eirin Avdelingsingeniør +47-22840513 eirin.solberg@ncmm.uio.no Laboratoriearbeid
Sredic, Bojana Avdelingsingeniør +47-22840559 bojana.sredic@ncmm.uio.no Legemidler, Sykdom, Metal homeostasis, Laboratoriearbeid
Bilde av Judith Staerk Staerk, Judith Gruppeleder +47-22840773 judith.staerk@ncmm.uio.no Stamceller
Bilde av Vilte Stonyte Stonyte, Vilte Stipendiat +47-22840510 vilte.stonyte@ncmm.uio.no
Subramani, Saranya Postdoktor +47-22845628 saranya.subramani@ncmm.uio.no Sykdom, Membrantransport, Metal homeostasis, Legemidler
Bilde av Paula Szalai Szalai, Paula Stipendiat paula.szalai@ncmm.uio.no Molekylærbiologi, Kreftforskning, Cellebiologi
Bilde av Melaku Tadesse Tadesse, Melaku Overingeniør +47-22840537 +47-46611203 melaku.tadesse@ncmm.uio.no Brukeradministrasjon, IT-tjenester, Lokal-IT
Bilde av Kjetil Tasken Tasken, Kjetil Senterleder +47-22840505 +47-90860759 kjetil.tasken@ncmm.uio.no Livsvitenskap, Cell signalling
Tiraboschi, Ettore Forsker +47-22840520 ettore.tiraboschi@ncmm.uio.no Genetikk
Bilde av Gladys Marie Tjørhom Tjørhom, Gladys Marie Overingeniør +47-22840556 g.m.tjorhom@ncmm.uio.no Laboratoriedrift, Cellesignallering
Bilde av Alfonso Urbanucci Urbanucci, Alfonso +47-22845618 alfonso.urbanucci@ncmm.uio.no Kreftforskning
Bilde av Shixiong Wang Wang, Shixiong Postdoktor +47-22845865 shixiong.wang@ncmm.uio.no Kreftforskning, Brystkreft, Hormoner