Postdoktorer

Personer 1 - 35 av 35
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Heba Abdelrazik Abdelrazik, Heba Postdoktor heba.abdelrazik@medisin.uio.no
Bilde av Dag Alnæs Alnæs, Dag Postdoktor dag.alnas@psykologi.uio.no
Bilde av Sofie Ragnhild Aminoff Aminoff, Sofie Ragnhild Postdoktor s.r.aminoff@medisin.uio.no
Bilde av Shahram Bahrami Bahrami, Shahram Postdoktor shahram.bahrami@medisin.uio.no
Bilde av Akiah Ottesen Berg Berg, Akiah Ottesen Forsker a.o.berg@medisin.uio.no
Bilde av Francesco Bettella Bettella, Francesco Forsker francesco.bettella@medisin.uio.no
Bilde av Torbjørn  Elvsåshagen Elvsåshagen, Torbjørn Postdoktor torbjorn.elvsashagen@medisin.uio.no
Bilde av Kari M. Ersland Ersland, Kari M. Postdoktor kari.ersland@uib.no
Bilde av Oleksandr Frei Frei, Oleksandr Postdoktor oleksandr.frei@medisin.uio.no
Bilde av Sherif Gohar Gohar, Sherif Postdoktor sherif.gohar@medisin.uio.no
Bilde av Tiril Pedersen Gurholt Gurholt, Tiril Pedersen Forsker 97762776 t.p.gurholt@medisin.uio.no
Bilde av Cecilie Bhandari Hartberg Hartberg, Cecilie Bhandari Postdoktor c.b.hartberg@medisin.uio.no
Bilde av Sahar Hassani Hassani, Sahar Postdoktor sahar.hassani@medisin.uio.no
Hjelmervik, Helene Postdoktor Helene.Hjelmervik@uib.no
Bilde av Sigrun Hope Hope, Sigrun Forsker +47-22117275 92858895 sigrun.hope@medisin.uio.no autisme, intellectual disability, inflammation, biomarkers, nutrition, severe mental disorders
Bilde av Agata Antonina Rita Impellizzeri Impellizzeri, Agata Antonina Rita a.a.r.impellizzeri@medisin.uio.no
Bilde av Kjetil Nordbø Jørgensen Jørgensen, Kjetil Nordbø Postdoktor k.n.jorgensen@medisin.uio.no
Bilde av Tobias Kaufmann Kaufmann, Tobias Forsker tobias.kaufmann@medisin.uio.no
Bilde av Florian Krull Krull, Florian Postdoktor florian.krull@medisin.uio.no
Bilde av Julien Laloyaux Laloyaux, Julien Postdoktor Julien.Laloyaux@uib.no
Bilde av Wen Li Li, Wen Forsker wen.li@medisin.uio.no
Bilde av Torgeir  Moberget Moberget, Torgeir Postdoktor torgeir.moberget@psykologi.uio.no
Bilde av Ifeoma Onyeka Onyeka, Ifeoma Postdoktor ifeoma.onyeka@medisin.uio.no
Bilde av Tatiana Polushina Polushina, Tatiana Postdoktor tatiana.polushina@k2.uib.no
Bilde av Daniel Quintana Quintana, Daniel Forsker daniel.quintana@medisin.uio.no
Bilde av Jaroslav Rokicki Rokicki, Jaroslav Postdoktor jaroslav.rokicki@psykologi.uio.no
Bilde av Alexey A. Shadrin Shadrin, Alexey A. Postdoktor a.a.shadrin@medisin.uio.no
Bilde av Carmen Simonsen Simonsen, Carmen Postdoktor c.e.simonsen@medisin.uio.no
Bilde av Olav Bjerkehagen Smeland Smeland, Olav Bjerkehagen Forsker o.b.smeland@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Kristin Stavrum Stavrum, Anne-Kristin Postdoktor anne-kristin.stavrum@uib.no
Bilde av Attila Szabo Szabo, Attila Postdoktor attila.szabo@medisin.uio.no
Bilde av Ida Sønderby Sønderby, Ida Postdoktor i.e.sonderby@medisin.uio.no
Bilde av Anja Torsvik Torsvik, Anja Postdoktor anja.torsvik@uib.no
Bilde av Dennis van der Meer van der Meer, Dennis Forsker d.v.d.meer@medisin.uio.no
Bilde av Yunpeng Wang Wang, Yunpeng Forsker yunpeng.wang@medisin.uio.no