Personer - Side 15

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 701 - 750 av 1 515
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Prabhat Khanal Khanal, Prabhat Postdoktor 92561835 prabhat.khanal@medisin.uio.no Metabolsk fenotyping, Fosterprogrammering, Lipiddråper, Ernæring, Fysiologi
Bilde av Thomas Kibsgård Kibsgård, Thomas Førsteamanuensis thomas.kibsgard@medisin.uio.no
Bilde av Peter Kierulf Kierulf, Peter Professor emeritus peter.kierulf@medisin.uio.no Medisinsk biokjemi, Blod og immunologi
Bilde av Anine Therese Kildahl Kildahl, Anine Therese Rådgiver a.t.kildahl@medisin.uio.no Kommunikasjon, selvmordsforebygging
Bilde av Karin Kilian Kilian, Karin Stipendiat karin.kilian@medisin.uio.no
Bilde av Jeong-Yeon Kim Kim, Jeong-Yeon Postdoktor +47-22840226 +47-46211531 +4746211531 j.y.kim@medisin.uio.no
Bilde av Jonas Minet Kinge Kinge, Jonas Minet Førsteamanuensis j.m.kinge@medisin.uio.no
Bilde av Knut Arvid Kirkebøen Kirkebøen, Knut Arvid Professor II +4722119693 +47 90024169 k.a.kirkeboen@medisin.uio.no
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47-22850569 +47-22850560 marit.kirkevold@medisin.uio.no Aldring, Kronisk sykdom
Bilde av Adnan Kisa Kisa, Adnan Forsker +47-22850531 adnan.kisa@medisin.uio.no
Kise, Nina Jullum n.j.kise@medisin.uio.no
Bilde av Sonja Kittelsen Kittelsen, Sonja Postdoktor sonja.kittelsen@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Kittelsen Kittelsen, Sverre Professor II 91843889 918 43 889 sverre.kittelsen@frisch.uio.no
Bilde av John Kjekshus Kjekshus, John Professor emeritus +47-23070946 john.kjekshus@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kjeldsberg Kjeldsberg, Mona Stipendiat mona.kjeldsberg@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Erik Kjeldsen Kjeldsen, Sverre Erik Professor II +47-22119100 s.e.kjeldsen@medisin.uio.no Venstre Ventrikkel Hypertrofi, Hypertensjon
Bilde av Kristine Rona Kjersem Kjersem, Kristine Rona Førstekonsulent +47-22845567 k.r.kjersem@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Bilde av Anniken Kjærnet Kjærnet, Anniken Rådgiver +47-22859210 anniken.kjarnet@medisin.uio.no Bilag, Kontrollprogram, Fakturaer, Honorar, Refusjon
Bilde av Marte Karoline Kjøllesdal Kjøllesdal, Marte Karoline Postdoktor +47-22850678 m.k.kjollesdal@medisin.uio.no
Bilde av Anita Kjølsrud Kjølsrud, Anita Avdelingsleder +47-22923648 anita.kjolsrud@medisin.uio.no Administrativ leder
Bilde av Lisa Jannicke Kjønigsen Kjønigsen, Lisa Jannicke l.j.kjonigsen@medisin.uio.no
Bilde av Marianne Klemp Klemp, Marianne Førsteamanuensis +47-22851571 marianne.klemp@medisin.uio.no
Bilde av Knut Inge Klepp Klepp, Knut Inge Professor II +47-22851378 +47-95760716 k.i.klepp@medisin.uio.no
Bilde av Olav Klingenberg Klingenberg, Olav Førsteamanuensis olav.klingenberg@medisin.uio.no Myelomatose, Hemoglobinopati, Hemoglobinvariant, Thalassemi
Bilde av Søren Toksvig Klitkou Klitkou, Søren Toksvig s.t.klitkou@medisin.uio.no
Bilde av Atle Klovning Klovning, Atle Førsteamanuensis +47-22844657 +47-90284143 atle.klovning@medisin.uio.no
Bilde av Arne Klungland Klungland, Arne Professor II +47-23074072 +47-47840305 arne.klungland@medisin.uio.no RNA, DNA reparasjon, epigenetikk, histonmodifikasjoner, embryoutvikling
Bilde av Nils Einar Kløw Kløw, Nils Einar Professor II +47-22119415 n.e.klow@medisin.uio.no
Bilde av Carina V S Knudsen Knudsen, Carina V S Avdelingsingeniør +47-22851490 c.v.s.knudsen@medisin.uio.no Grafisk design, Foto, Tegning, Fotografering
Bilde av Alvaro Kohn Luque Kohn Luque, Alvaro Forsker +47-22851234 a.k.luque@medisin.uio.no Matematikk, Vaskulær morfogenese, Beregningsbiologi, Kvantitativ biologi, Kreft, Multiskala-modeller, Matematisk onkologi, Matematisk biologi, Biostatistikk
Bilde av Jeanette Koht Koht, Jeanette Førsteamanuensis jeanette.koht@medisin.uio.no
Bilde av Ruby Del Risco Kollerud Kollerud, Ruby Del Risco Postdoktor +47 47970236 r.d.r.kollerud@medisin.uio.no
Bilde av Svein Olav Kolset Kolset, Svein Olav Professor +47-22851383 s.o.kolset@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Glykobiologi, Inflammasjon, Ernæring, Utviklingshemmede og helse
Bilde av Xiang Yi Kong Kong, Xiang Yi Postdoktor +47-22859067 x.y.kong@medisin.uio.no
Bilde av Johny Kongerud Kongerud, Johny Professor II +47-23072517 +47-91370622 johny.kongerud@medisin.uio.no Yrkesbetingede lungesykdommer, Indusert sputum, Yrkeasastma, Lunger, Epidemiologi, Respirasjonsfysiologi
Bilde av Ulf Kongsgaard Kongsgaard, Ulf Professor II +47-22934105 95753176 + 47 95753176 ulf.kongsgaard@medisin.uio.no
Bilde av Elvira Kostanda Kostanda, Elvira Rådgiver +47-22851567 elvira.kostanda@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Emil Kostovski Kostovski, Emil Postdoktor +47-22851346 emil.kostovski@medisin.uio.no Rehabilitering, Metabolisme, Ryggmargskade
Bilde av Jo Kramer-Johansen Kramer-Johansen, Jo Professor II +47-23027239 97539429 +47-97539429 jo.kramer-johansen@medisin.uio.no Akuttmedisin, Anestesi, Gjenopplivning
Bilde av Anne-Marte Bakken Kran Kran, Anne-Marte Bakken Førsteamanuensis +47-22118504 a.m.b.kran@medisin.uio.no HIV, Infeksjoner, Virologi
Bilde av Stefan Krauss Krauss, Stefan Professor stefan.krauss@medisin.uio.no
Bilde av Maria Vladimirovna Krave Krave, Maria Vladimirovna Førstekonsulent +47-23074503 m.v.krave@medisin.uio.no
Bilde av Einar Kringlen Kringlen, Einar Professor emeritus +47-94464501 +47-94464501 einar.kringlen@medisin.uio.no tvillingstudier, epidemiologi, psykiatri, schizofreni
Bilde av Eirik Mohn Kristensen Kristensen, Eirik Mohn Overingeniør +47-22851049 e.m.kristensen@medisin.uio.no Lokal-IT
Bilde av Vessela Kristensen Kristensen, Vessela Professor, Avdeling for klinisk molekylærbiologi +47-67963924 v.n.kristensen@medisin.uio.no Livsvitenskap, Biostatistikk, Molekylærbiologi, Brystkreft
Bilde av Anne Lene Kristiansen Kristiansen, Anne Lene Førsteamanuensis +47-22851372 +47-92481021 a.l.kristiansen@medisin.uio.no
Bilde av Ivar Sønbø Kristiansen Kristiansen, Ivar Sønbø Professor emeritus +47-22845038 +47-93222388 i.s.kristiansen@medisin.uio.no
Bilde av Thoril Kristiansen Kristiansen, Thoril Rådgiver +47-22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Ansettelser, Regelverk, Personaladministrasjon, Rekruttering, HR-system
Bilde av Espen Saxhaug Kristoffersen Kristoffersen, Espen Saxhaug Førsteamanuensis +47-22850679 e.s.kristoffersen@medisin.uio.no
Bilde av Grete A Kro Kro, Grete A Førsteamanuensis g.a.kro@medisin.uio.no