Personer - Side 15

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 701 - 750 av 1 518
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Knut Arvid Kirkebøen Kirkebøen, Knut Arvid Professor II +4722119693 +47 90024169 k.a.kirkeboen@medisin.uio.no
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47-22850569 +47-22850560 marit.kirkevold@medisin.uio.no Kronisk sykdom, Aldring
Bilde av Adnan Kisa Kisa, Adnan Forsker +47-22850531 adnan.kisa@medisin.uio.no
Kise, Nina Jullum n.j.kise@medisin.uio.no
Bilde av Sonja Kittelsen Kittelsen, Sonja Postdoktor sonja.kittelsen@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Kittelsen Kittelsen, Sverre Professor II 91843889 918 43 889 sverre.kittelsen@frisch.uio.no
Bilde av John Kjekshus Kjekshus, John Professor emeritus +47-23070946 john.kjekshus@medisin.uio.no
Bilde av Mona Kjeldsberg Kjeldsberg, Mona Stipendiat mona.kjeldsberg@medisin.uio.no
Bilde av Sverre Erik Kjeldsen Kjeldsen, Sverre Erik Professor II +47-22119100 s.e.kjeldsen@medisin.uio.no Hypertensjon, Venstre Ventrikkel Hypertrofi
Bilde av Kristine Rona Kjersem Kjersem, Kristine Rona Førstekonsulent +47-22845567 k.r.kjersem@medisin.uio.no Innkjøper, Administrasjon, Fakturaer, Basware
Bilde av Anniken Kjærnet Kjærnet, Anniken Rådgiver +47-22859210 anniken.kjarnet@medisin.uio.no Bilag, Honorar, Fakturaer, Kontrollprogram, Refusjon
Bilde av Marte Karoline Kjøllesdal Kjøllesdal, Marte Karoline Postdoktor +47-22850678 m.k.kjollesdal@medisin.uio.no
Bilde av Anita Kjølsrud Kjølsrud, Anita Avdelingsleder +47-22923648 anita.kjolsrud@medisin.uio.no Administrativ leder
Bilde av Lisa Jannicke Kjønigsen Kjønigsen, Lisa Jannicke l.j.kjonigsen@medisin.uio.no
Bilde av Marianne Klemp Klemp, Marianne Førsteamanuensis +47-22851571 marianne.klemp@medisin.uio.no
Bilde av Knut Inge Klepp Klepp, Knut Inge Professor II +47-22851378 +47-95760716 k.i.klepp@medisin.uio.no
Bilde av Gunvor Lilleholt Klevberg Klevberg, Gunvor Lilleholt g.l.klevberg@medisin.uio.no
Bilde av Olav Klingenberg Klingenberg, Olav Førsteamanuensis olav.klingenberg@medisin.uio.no Thalassemi, Hemoglobinopati, Hemoglobinvariant, Myelomatose
Bilde av Søren Toksvig Klitkou Klitkou, Søren Toksvig s.t.klitkou@medisin.uio.no
Bilde av Atle Klovning Klovning, Atle Førsteamanuensis +47-22844657 atle.klovning@medisin.uio.no
Bilde av Arne Klungland Klungland, Arne Professor II +47-23074072 +47-47840305 arne.klungland@medisin.uio.no epigenetikk, embryoutvikling, RNA, histonmodifikasjoner, DNA reparasjon
Bilde av Nils Einar Kløw Kløw, Nils Einar Professor II +47-22119415 n.e.klow@medisin.uio.no
Bilde av Carina V S Knudsen Knudsen, Carina V S Avdelingsingeniør +47-22851490 c.v.s.knudsen@medisin.uio.no Foto, Fotografering, Tegning, Grafisk design
Knudsen, Markus Dines m.d.knudsen@studmed.uio.no Ernæring, Ernæringsepidemiologi, Kreftepidemiologi, Ernæringsepidemiologiske metoder, Ernæringsrelaterte sykdommer, Klinisk ernæringsforskning
Bilde av Kirsten Irene Valebjørg Knutsen Knutsen, Kirsten Irene Valebjørg +47-22850582 k.i.v.knutsen@medisin.uio.no vitamin D, etniske minoriteter
Bilde av Alvaro Kohn Luque Kohn Luque, Alvaro Postdoktor +47-22851234 a.k.luque@medisin.uio.no Matematikk, Matematisk biologi, Matematisk onkologi, Beregningsbiologi, Kvantitativ biologi, Biostatistikk, Multiskala-modeller, Kreft, Vaskulær morfogenese
Bilde av Jeanette Koht Koht, Jeanette Førsteamanuensis jeanette.koht@medisin.uio.no
Bilde av Anbjørg Kolaas Kolaas, Anbjørg Rådgiver +47-22850505 97033535 97033535 anbjorg.kolaas@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Nettredaktør, Pressekontakt, Forskningsformidling, Nettpublisering, Foto, Grafisk design
Bilde av Ruby Del Risco Kollerud Kollerud, Ruby Del Risco Postdoktor +47 47970236 r.d.r.kollerud@medisin.uio.no
Bilde av Svein Olav Kolset Kolset, Svein Olav Professor +47-22851383 s.o.kolset@medisin.uio.no Ernæring, Diabetes og hormoner, Glykobiologi, Inflammasjon, Utviklingshemmede og helse
Bilde av Xiang Yi Kong Kong, Xiang Yi Postdoktor +47-22859067 x.y.kong@medisin.uio.no
Bilde av Johny Kongerud Kongerud, Johny Professor II +47-23072517 +47-91370622 johny.kongerud@medisin.uio.no Lunger, Yrkesbetingede lungesykdommer, Yrkeasastma, Indusert sputum, Respirasjonsfysiologi, Epidemiologi
Bilde av Ulf Kongsgaard Kongsgaard, Ulf Professor II +47-22934105 95753176 + 47 95753176 ulf.kongsgaard@medisin.uio.no
Bilde av Elvira Kostanda Kostanda, Elvira Rådgiver +47-22851567 elvira.kostanda@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Emil Kostovski Kostovski, Emil Postdoktor +47-22851346 emil.kostovski@medisin.uio.no Ryggmargskade, Rehabilitering, Metabolisme
Bilde av Jo Kramer-Johansen Kramer-Johansen, Jo Professor II +47-23027239 97539429 +47-97539429 jo.kramer-johansen@medisin.uio.no Anestesi, Akuttmedisin, Gjenopplivning
Bilde av Anne-Marte Bakken Kran Kran, Anne-Marte Bakken Førsteamanuensis +47-22118504 a.m.b.kran@medisin.uio.no Infeksjoner, Virologi, HIV
Bilde av Stefan Krauss Krauss, Stefan stefan.krauss@medisin.uio.no
Bilde av Maria Vladimirovna Krave Krave, Maria Vladimirovna Førstekonsulent +47-23074503 m.v.krave@medisin.uio.no
Bilde av Einar Kringlen Kringlen, Einar Professor emeritus +47-94464501 +47-94464501 einar.kringlen@medisin.uio.no psykiatri, epidemiologi, tvillingstudier, schizofreni
Bilde av Eirik Mohn Kristensen Kristensen, Eirik Mohn Overingeniør +47-22851049 e.m.kristensen@medisin.uio.no Lokal-IT
Bilde av Vessela Kristensen Kristensen, Vessela Professor, Avdeling for klinisk molekylærbiologi +47-67963924 v.n.kristensen@medisin.uio.no Molekylærbiologi, Brystkreft, Livsvitenskap, Biostatistikk
Bilde av Anne Lene Kristiansen Kristiansen, Anne Lene Førsteamanuensis +47-22851372 +47-92481021 a.l.kristiansen@medisin.uio.no
Bilde av Ivar Sønbø Kristiansen Kristiansen, Ivar Sønbø Professor emeritus +47-22845038 +47-93222388 i.s.kristiansen@medisin.uio.no
Bilde av Simen Kristiansen Kristiansen, Simen Avdelingsingeniør +47-22856013 simen.kristiansen@fys.uio.no
Bilde av Thoril Kristiansen Kristiansen, Thoril Rådgiver +47-22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Espen Saxhaug Kristoffersen Kristoffersen, Espen Saxhaug Førsteamanuensis +47-22850679 e.s.kristoffersen@medisin.uio.no
Bilde av Grete A Kro Kro, Grete A Førsteamanuensis g.a.kro@medisin.uio.no
Bilde av Kurt Allen Krobert Krobert, Kurt Allen Forsker +47-22840264 +47-22840242 k.a.krobert@medisin.uio.no
Bilde av Kirsten Krohg-Sørensen Krohg-Sørensen, Kirsten Førsteamanuensis kirsten.krohg-sorensen@medisin.uio.no