Personer - Side 15

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 701 - 750 av 1 606
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marie Kongshaug Johannesen Johannesen, Marie Kongshaug Overingeniør +47-23071376 m.k.johannesen@medisin.uio.no
Bilde av Cecilie Haggag Johannessen Johannessen, Cecilie Haggag Stipendiat c.h.johannessen@medisin.uio.no
Johansen, Anne Marte Wetting Avdelingsingeniør +47-22851354 a.m.w.johansen@medisin.uio.no
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47-22844074 bente.johansen@medisin.uio.no Rekruttering, Regelverk, Ansettelser, HR-system, Personaladministrasjon
Bilde av Malin Solli Johansen Johansen, Malin Solli Seniorrådgiver +47-22845808 mkjohans@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Bilde av Truls E. Bjerklund Johansen Johansen, Truls E. Bjerklund Professor II t.e.b.johansen@medisin.uio.no
Bilde av Suresh A. Johnpillai Johnpillai, Suresh A. Rådgiver +47-22840733 90563415 s.a.johnpillai@medisin.uio.no
Bilde av Guro Mørk Johnsen Johnsen, Guro Mørk Postdoktor +47-22840576 g.m.johnsen@biotek.uio.no
Johnsen, Haakon Berg Rådgiver +47-22850433 99625717 h.b.johnsen@medisin.uio.no SFF
Bilde av Marianne Bakke Johnsen Johnsen, Marianne Bakke Postdoktor +47-92439663 m.b.johnsen@medisin.uio.no genetikk og epidemiologi, Muskel og skjelett, artrose
Bilde av Egil Johnson Johnson, Egil Professor II +47-22117477 47416334 +47-47416334 egil.johnson@medisin.uio.no
Bilde av Geir Joner Joner, Geir Professor II 23015712 geir.joner@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Erik Juel Juel, Bjørn Erik Stipendiat 93499797 +47 9349 9797 b.e.juel@medisin.uio.no
Bilde av Jacob  Juel Christensen Juel Christensen, Jacob Stipendiat +47-22851556 j.j.christensen@medisin.uio.no Ernæring, Risikomarkører/biomarkører, Mor og barn, Klinisk ernæringsforskning, Inflammasjon, Epigenetikk, Molekylær ernæring, Hjerte- og karsykdom
Bilde av Tove Julshamn Julshamn, Tove Seniorkonsulent +47-22845831 +47-90609253 tove.julshamn@medisin.uio.no UiO-noark, Arkiv, ePhorte
Bilde av Frederik Emil  Juul Juul, Frederik Emil Stipendiat +47 975 12 966 f.e.juul@medisin.uio.no
Bilde av Erik Gunnar Jönsson Jönsson, Erik Gunnar Professor +47-23027328 e.g.jonsson@medisin.uio.no
Bilde av Viggo Jønsson Jønsson, Viggo Professor emeritus viggo.jonsson@medisin.uio.no Blod og immunologi, Kroppens organer, Arv og gener, Genetisk susceptibilitet, Kronisk lymfatisk leukemi, Leukemi epidemiologi, Celler og molekyler, Leukemi genealogi
Bilde av Ellen Jørum Jørum, Ellen Professor II 00 ellen.jorum@medisin.uio.no
Bilde av Oddvar Martin Kaarbøe Kaarbøe, Oddvar Martin Professor +47-22845038 o.m.kaarboe@medisin.uio.no
Bilde av Stein Kaasa Kaasa, Stein Professor II stein.kaasa@medisin.uio.no
Bilde av Mette Kalager Kalager, Mette Førsteamanuensis +47-22850531 92427884 mette.kalager@medisin.uio.no
Bilde av Are Annesønn Kalstad Kalstad, Are Annesønn a.a.kalstad@medisin.uio.no
Bilde av Oleg Kambur Kambur, Oleg Postdoktor oleg.kambur@medisin.uio.no
Bilde av Michal Filip Kaminski Kaminski, Michal Filip Forsker m.f.kaminski@medisin.uio.no
Bilde av Sandip Kanse Kanse, Sandip Professor +47-22851464 sandip.kanse@medisin.uio.no Hjerte- og karsykdom, Fibronolyse, Koagulasjon, Proteaser, Blod og immunologi, Trombose, Arterosklerose, Hjerte kar og lunger, Inflammasjon
Bilde av Kristin Reimers Kardel Kardel, Kristin Reimers Professor emeritus +47-22851343 k.r.kardel@medisin.uio.no Forebygging og mestring, Mor og barn, Vektoppgang under graviditet, Svangerskap, Ernæring
Karlsen, Heidi Marie Stipendiat +47-22850687 h.m.karlsen@medisin.uio.no
Bilde av Pernille Karlsen Karlsen, Pernille Rådgiver +47-23368975 pernille.karlsen@medisin.uio.no  Økonomi,  Personaladministrasjon,  Ekstern finansiering,  Forskningsstøtte, Ledelse,  Forskningsadministrasjon
Bilde av Tom Hemming Karlsen Karlsen, Tom Hemming Professor t.h.karlsen@medisin.uio.no
Bilde av Tom Rune Karlsen Karlsen, Tom Rune Stipendiat t.r.karlsen@medisin.uio.no
Bilde av Lady Nina Karlsrud Karlsrud, Lady Nina Seniorkonsulent +47-23072465 l.n.karlsrud@medisin.uio.no
Katoozi, Shirin shirin.katoozi@medisin.uio.no
Bilde av Tobias Kaufmann Kaufmann, Tobias Forsker tobias.kaufmann@medisin.uio.no
Bilde av Manjit Kaur Kaur, Manjit Seniorkonsulent +47-23073738 manjit.kaur@medisin.uio.no
Bilde av Iril Lovise Kempski-Monstad Kempski-Monstad, Iril Lovise i.l.kempski-monstad@medisin.uio.no
Bilde av Emilia Kerty Kerty, Emilia Professor emeritus +47-23071829 emilia.kerty@medisin.uio.no
Bilde av Abdushakoor Khan Khan, Abdushakoor Førstekonsulent +47-22840240 abdushakoor.khan@medisin.uio.no
Bilde av Aziz Khan Khan, Aziz Postdoktor +47-22840563 aziz.khan@ncmm.uio.no Genetikk
Bilde av Shaista Khan Khan, Shaista Overingeniør +47-22851092 shaista.khan@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Kibsgård Kibsgård, Thomas Førsteamanuensis thomas.kibsgard@medisin.uio.no
Bilde av Peter Kierulf Kierulf, Peter Professor emeritus peter.kierulf@medisin.uio.no Medisinsk biokjemi, Blod og immunologi
Bilde av Anine Therese Kildahl Kildahl, Anine Therese Rådgiver a.t.kildahl@medisin.uio.no Kommunikasjon, selvmordsforebygging
Bilde av Karin Kilian Kilian, Karin Stipendiat karin.kilian@medisin.uio.no
Bilde av Jeong-Yeon Kim Kim, Jeong-Yeon Postdoktor +47-22840226 +47-46211531 +4746211531 j.y.kim@medisin.uio.no
Bilde av Jonas Minet Kinge Kinge, Jonas Minet Førsteamanuensis j.m.kinge@medisin.uio.no
Bilde av Knut Arvid Kirkebøen Kirkebøen, Knut Arvid Professor II +4722119693 +47 90024169 k.a.kirkeboen@medisin.uio.no
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47-22850569 +47-22850560 marit.kirkevold@medisin.uio.no Aldring, Kronisk sykdom
Bilde av Adnan Kisa Kisa, Adnan Forsker +47-22850531 adnan.kisa@medisin.uio.no
Kise, Nina Jullum n.j.kise@medisin.uio.no