Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 201 - 250 av 1 519
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Dag Bruusgaard Bruusgaard, Dag +47-22850616 dag.bruusgaard@medisin.uio.no
Bilde av Jon Brynildsen Brynildsen, Jon Forsker jon.brynildsen@medisin.uio.no
Bilde av Åslaug Brynildsen Brynildsen, Åslaug I permisjon Nettpublisering, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Prosjektledelse, Sosiale medier, Medieovervåkning, Arrangementer
Bilde av Anja Maria Lyche Brænd Brænd, Anja Maria Lyche Stipendiat +47-22859202 a.m.l.brand@medisin.uio.no
Bilde av Elin Therese Brødholt Brødholt, Elin Therese Stipendiat +47-22851239 +47-47878202 e.t.brodholt@medisin.uio.no Biologisk antropologi, Humanosteologi, Rettsantropologi
Bilde av Trond Buanes Buanes, Trond Professor II +47-23070958 trond.buanes@medisin.uio.no
Bilde av Anna Bujko Bujko, Anna Forsker anna.bujko@medisin.uio.no
Bilde av Anne Bukten Bukten, Anne Postdoktor anne.bukten@medisin.uio.no
Bilde av Emily Burger Burger, Emily Postdoktor emily.burger@medisin.uio.no
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 helene.burhol@medisin.uio.no Innkjøper, Innkjøp, Bestillingssystemet, Tableau, Basware
Bilde av Lisa Victoria Burrell Burrell, Lisa Victoria Stipendiat +47-22923841 l.v.burrell@medisin.uio.no
Bilde av Joe Bush Bush, Joe Senioringeniør +47-22859092 +47-40553332 joe.bush@medisin.uio.no
Bilde av Kristina Byskov Byskov, Kristina Forsker kristina.byskov@medisin.uio.no Hjerte, kar og lunger, Blod og immunologi, Akutt myokardieinfarkt, Iskemi-reperfusion injury
Bilde av Espen Sønderaal Bækkevold Bækkevold, Espen Sønderaal Forsker e.s.bakkevold@medisin.uio.no
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22923787 +47-91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Personaladministrasjon, HR-system, Økonomistyring, Basware
Bilde av Tordis Böker Böker, Tordis Stipendiat tordis.boker@medisin.uio.no
Bilde av Yvonne Böttcher Böttcher, Yvonne Professor +47-67963910 yvonne.bottcher@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bøhmer Bøhmer, Thomas Professor emeritus thomas.bohmer@medisin.uio.no
Bilde av Siv Kjølsrud Bøhn Bøhn, Siv Kjølsrud Forsker +47-22851516 s.k.bohn@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Lise Børresen-Dale Børresen-Dale, Anne-Lise Professor emeritus +47-92854455 a.l.borresen-dale@medisin.uio.no Molekylærbiologi, Livsvitenskap
Bilde av Maxi-Lu Bøschen Bøschen, Maxi-Lu Stipendiat m.l.boschen@medisin.uio.no
Bilde av Inswasti Cahyani Cahyani, Inswasti Postdoktor inswasti.cahyani@medisin.uio.no
Bilde av Kai-Håkon Carlsen Carlsen, Kai-Håkon Professor emeritus 92017026 +47-92017026 k.h.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Karin C. Lødrup Carlsen Carlsen, Karin C. Lødrup Professor +47-22118765 k.c.l.carlsen@medisin.uio.no Astma og allergi, Barn, Lungefunksjon, Atopisk eksem, Genetikk, Miljøfaktorer
Bilde av Marte Rabo Carlsen Carlsen, Marte Rabo Førstekonsulent +47 23071507 m.r.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Monica Hauger Carlsen Carlsen, Monica Hauger Førsteamanuensis +47-22851370 m.h.carlsen@medisin.uio.no Ernæring, Kostholdsforskning, Ernæringsepidemiologi, Kostholdsintervensjoner
Bilde av Cathrine Rein Carlson Carlson, Cathrine Rein Forsker c.r.carlson@medisin.uio.no
Bilde av Enrico Catalano Catalano, Enrico Postdoktor enrico.catalano@medisin.uio.no
Bilde av Alessandro Cataliotti Cataliotti, Alessandro Professor +47-23016807 alessandro.cataliotti@medisin.uio.no
Bilde av Dominique A Caugant Caugant, Dominique A Professor II +47-22844637 d.a.caugant@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Gulowsen Celius Celius, Elisabeth Gulowsen Professor II e.g.celius@medisin.uio.no
Bilde av Alieu S K Cham Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Internasjonalt samarbeid
Chambers, Anna Postdoktor anna.chambers@medisin.uio.no
Bilde av Joe Chan Chan, Joe Stipendiat 67964758 64758 joe.chan@medisin.uio.no
Bilde av Farrukh Abbas Chaudhry Chaudhry, Farrukh Abbas Professor +47-22859132 f.a.chaudhry@medisin.uio.no Glutamin, Glutamat, GABA, Glutamintransportører, Nervecellesignalering, insulinsekresjon, pH-regulering
Bilde av Geir Christensen Christensen, Geir Professor +47-90671853 geir.christensen@medisin.uio.no Hjertesvikt, Hjerte, Molekylær
Christensen, Lene Stipendiat lene.christensen@medisin.uio.no
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Rådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, Nord-Sør programmer (NORHED), EU
Bilde av Thoralf Christoffersen Christoffersen, Thoralf Professor emeritus +47-22840236 thoralf.christoffersen@medisin.uio.no
Bilde av Alf Christophersen Christophersen, Alf Avdelingsingeniør +47-22851350 +4794353793 +4794353793 alf.christophersen@medisin.uio.no IT-støtte til forskning, Administrative IT-tjenester, Nett
Bilde av Asbjørn Christophersen Christophersen, Asbjørn Postdoktor asbjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Christophersen Christophersen, Bjørn Professor emeritus bjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Brian K. Chung Chung, Brian K. Postdoktor b.k.chung@medisin.uio.no
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no
Bilde av Ole Petter Fraas Clausen Clausen, Ole Petter Fraas Professor emeritus +47-23072741 o.p.f.clausen@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Clausen Clausen, Thomas Professor +47-23368978 thomas.clausen@medisin.uio.no Rus- og avhengighetsmedisin, Epidemiologi, Internasjonal helse
Bilde av Bjørgulf Claussen Claussen, Bjørgulf +47-22850614 +47-91718690 bjorgulf.claussen@medisin.uio.no Diabetes, Trygdemedisin
Bilde av Philippe Collas Collas, Philippe Professor +47-22851066 philippe.collas@medisin.uio.no Stamceller, Livsvitenskap, Biokjemi
Bilde av Andrew Richard Collins Collins, Andrew Richard +47-22851360 a.r.collins@medisin.uio.no Ernæring, Kreft, Genetikk og epidemiologi
Coman, Alina Postdoktor +47-22850668 +47 92665137 alina.coman@medisin.uio.no