Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 251 - 300 av 1 502
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Dahl Dahl, Elisabeth Seksjonssjef +47-22844684 +47-91832744 elisabeth.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Fredrik Andreas Dahl Dahl, Fredrik Andreas Forsker fadahl@medisin.uio.no
Bilde av Kari Gire Dahl Dahl, Kari Gire Stipendiat +47-22845334 k.g.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Mai Britt Dahl Dahl, Mai Britt Overingeniør m.b.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Vegard Dahl Dahl, Vegard Professor II vegard.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Knut Dahl-Jørgensen Dahl-Jørgensen, Knut Professor II 22118765 (SYKEHUS) 23015577 knut.dahl-jorgensen@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Diabetes
Bilde av Jørgen Dahlberg Dahlberg, Jørgen Stipendiat +47-22844662 jorgen.dahlberg@medisin.uio.no
Bilde av Mina Piiksi Dahli Dahli, Mina Piiksi Stipendiat minaad@medisin.uio.no
Bilde av Anders Erik Astrup Dahm Dahm, Anders Erik Astrup Førsteamanuensis a.e.a.dahm@medisin.uio.no
Bilde av Anders Dale Dale, Anders Forsker anders.dale@medisin.uio.no
Bilde av Knut Tomas Dalen Dalen, Knut Tomas Førsteamanuensis +47-22851515 +47-91134097 k.t.dalen@medisin.uio.no Ernæring, Diabetes og hormoner, Muskel og skjelett, Lipider, Lipiddråper, Transkripsjon, Kjernereseptorer
Bilde av Olav Dalgard Dalgard, Olav Professor II olav.dalgard@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Dalhus Dalhus, Bjørn Forsker +47-23070908 94411248 +47-94411248 bjorn.dalhus@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology
Bilde av Toril Dammen Dammen, Toril Professor +47-22118445 +47-90163433 toril.dammen@medisin.uio.no
Bilde av Niels Christian Danbolt Danbolt, Niels Christian Professor +47-22851083 n.c.danbolt@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Molekylær ernæring
Bilde av Tore Kristian Danielsen Danielsen, Tore Kristian t.k.danielsen@medisin.uio.no
Bilde av Dmitri Darine Darine, Dmitri Overingeniør +47-22851498 dmitri.darine@medisin.uio.no
Bilde av Svend Davanger Davanger, Svend Professor +47-22851404 +47-95758975 svend.davanger@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Synaptisk Plastisitet
Bilde av Ben Davidson Davidson, Ben Professor II ben.davidson@medisin.uio.no
Bilde av Michael Rory Daws Daws, Michael Rory Professor +47-22851151 m.r.daws@medisin.uio.no
Bilde av Marjolein Lotte De Boer De Boer, Marjolein Lotte Postdoktor m.l.d.boer@medisin.uio.no
Bilde av Nele De Vos De Vos, Nele Rådgiver +47-22851104 n.d.vos@medisin.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Miklos Degre Degre, Miklos Professor emeritus +47-23071163 miklos.degre@medisin.uio.no
Delbarre, Erwan Forsker +47-22851101 erwan.delbarre@medisin.uio.no
Bilde av Anna Devor Devor, Anna Forsker anna.devor@medisin.uio.no
Bilde av Alisa Elinsdatter Dewan Dewan, Alisa Elinsdatter Avdelingsingeniør a.e.dewan@medisin.uio.no
Bilde av Amandeep Kaur Dhillon Dhillon, Amandeep Kaur Stipendiat a.k.dhillon@medisin.uio.no
Bilde av Espen Dietrichs Dietrichs, Espen Professor II +47-23072237 +47-90593107 espen.dietrichs@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet
Bilde av Trond H Diseth Diseth, Trond H Professor II +47-23074951 t.h.diseth@medisin.uio.no Barnepsykiatri, Pediatri, Kronisk sykdom, Psykosomatikk, Biopsykososial
Bilde av Hilde Dishington Dishington, Hilde Overingeniør +47-23016800 hilde.dishington@medisin.uio.no
Bilde av Erik Dissen Dissen, Erik Professor +47-22851152 +47-91823478 erik.dissen@medisin.uio.no Immunologi, Livsvitenskap, NK-celler
Bilde av Nhat Trung Doan Doan, Nhat Trung Postdoktor n.t.doan@medisin.uio.no
Bilde av Filip Celestyn Dolatowski Dolatowski, Filip Celestyn Stipendiat f.c.dolatowski@medisin.uio.no
Bilde av Linda Trobe Dorg Dorg, Linda Trobe Overingeniør l.t.dorg@medisin.uio.no
Bilde av Christian A Drevon Drevon, Christian A +47-22851392 c.a.drevon@medisin.uio.no Ernæring, Diabetes og hormoner, Mor og barn
Bilde av Liv Drolsum Drolsum, Liv Professor II liv.drolsum@medisin.uio.no Kornea, Katarakt, Limbale stamceller
Bilde av Fanny Duckert Duckert, Fanny Professor +47-22845609 +47-91541841 fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Asim K. Duttaroy Duttaroy, Asim K. Professor +47-22851547 a.k.duttaroy@medisin.uio.no
Bilde av Grete Dyb Dyb, Grete Professor II +47-22595500 +47-95435022 grete.dyb@nkvts.no
Bilde av Malin Eberhard-Gran Eberhard-Gran, Malin Professor II malin.eberhard-gran@medisin.uio.no
Bilde av Heidi Falch Ecklund Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47-22859227 +4790730348 +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Thor Edvardsen Edvardsen, Thor Professor II +47-23071393 thor.edvardsen@medisin.uio.no Venstre ventrikkel funksjon, Arrytmier, Ekkokardiografi, MR
Bilde av Bjørn Edwin Edwin, Bjørn Professor II bjorn.edwin@medisin.uio.no
Bilde av Åshild Maria Eftevåg Eftevåg, Åshild Maria Avdelingsleder +47-23027392 a.m.eftevag@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), administrativ ledelse, forskningsstøtte, økonomi
Bilde av Torstein Egeland Egeland, Torstein Professor II +47-23071379 torstein.egeland@medisin.uio.no
Bilde av Åse Ruth Eggemoen Eggemoen, Åse Ruth Universitetslektor +47-22850652 a.r.eggemoen@medisin.uio.no
Bilde av Linn Margrethe Eggesbø Eggesbø, Linn Margrethe Stipendiat l.m.eggesbo@medisin.uio.no
Bilde av Lars Eide Eide, Lars Professor +47-23071062 93241242 lars.eide@medisin.uio.no mitokondrier, mtDNA, mitochondrial DNA repair
Bilde av Per Kristian Eide Eide, Per Kristian Professor II p.k.eide@medisin.uio.no
Bilde av Tor Jacob Eide Eide, Tor Jacob Professor emeritus +47-23071449 +47-90531312 t.j.eide@medisin.uio.no