Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter ved fakultet

Personer 251 - 300 av 1 515
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørn Christophersen Christophersen, Bjørn Professor emeritus bjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Brian K. Chung Chung, Brian K. Postdoktor b.k.chung@medisin.uio.no
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no
Bilde av Ole Petter Fraas Clausen Clausen, Ole Petter Fraas Professor emeritus +47-23072741 o.p.f.clausen@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Clausen Clausen, Thomas Professor +47-23368978 thomas.clausen@medisin.uio.no Rus- og avhengighetsmedisin, Internasjonal helse, Epidemiologi
Bilde av Bjørgulf Claussen Claussen, Bjørgulf +47-22850614 +47-91718690 bjorgulf.claussen@medisin.uio.no Diabetes, Trygdemedisin
Bilde av Dennis Clement Clement, Dennis Stipendiat dennis.clement@medisin.uio.no
Bilde av Philippe Collas Collas, Philippe Professor +47-22851066 philippe.collas@medisin.uio.no Stamceller, Livsvitenskap, Biokjemi
Bilde av Andrew Richard Collins Collins, Andrew Richard +47-22851360 a.r.collins@medisin.uio.no Genetikk og epidemiologi, Kreft, Ernæring
Bilde av Alina Coman Coman, Alina Postdoktor +47-22850668 +47 92665137 alina.coman@medisin.uio.no
Bilde av Jukka Corander Corander, Jukka Professor jukka.corander@medisin.uio.no
Csúcs, Gergely Forsker +47-94479448 gergely.csucs@medisin.uio.no
Bilde av Joanna Cwikiel Cwikiel, Joanna Stipendiat joanna.cwikiel@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Solveig Dagfinrud Dagfinrud, Hanne Solveig Professor II +47-22858428 h.s.dagfinrud@medisin.uio.no
Bilde av Cecilie Dahl Dahl, Cecilie Postdoktor +47-22850630 cecilie.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Dahl Dahl, Elisabeth Seksjonssjef +47-22844684 +47-91832744 elisabeth.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Fredrik Andreas Dahl Dahl, Fredrik Andreas Forsker fadahl@medisin.uio.no
Bilde av Kari Gire Dahl Dahl, Kari Gire Stipendiat +47-22845334 k.g.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Mai Britt Dahl Dahl, Mai Britt Overingeniør m.b.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Vegard Dahl Dahl, Vegard Professor II vegard.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Knut Dahl-Jørgensen Dahl-Jørgensen, Knut Professor II 22118765 (SYKEHUS) 23015577 knut.dahl-jorgensen@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Diabetes
Bilde av Jørgen Dahlberg Dahlberg, Jørgen Stipendiat +47-22844662 jorgen.dahlberg@medisin.uio.no
Bilde av Mina Piiksi Dahli Dahli, Mina Piiksi Stipendiat minaad@medisin.uio.no
Bilde av Anders Erik Astrup Dahm Dahm, Anders Erik Astrup Førsteamanuensis a.e.a.dahm@medisin.uio.no
Bilde av Anders Dale Dale, Anders Forsker anders.dale@medisin.uio.no
Bilde av Knut Tomas Dalen Dalen, Knut Tomas Førsteamanuensis +47-22851515 +47-91134097 k.t.dalen@medisin.uio.no Transkripsjon, Lipiddråper, Diabetes og hormoner, Muskel og skjelett, Lipider, Ernæring, Kjernereseptorer
Bilde av Olav Dalgard Dalgard, Olav Professor II olav.dalgard@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Dalhus Dalhus, Bjørn Forsker +47-23070908 94411248 +47-94411248 bjorn.dalhus@medisin.uio.no Structural Biology, DNA repair
Bilde av Toril Dammen Dammen, Toril Professor +47-22118445 +47-90163433 toril.dammen@medisin.uio.no
Bilde av Niels Christian Danbolt Danbolt, Niels Christian Professor +47-22851083 n.c.danbolt@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Molekylær ernæring
Bilde av Tore Kristian Danielsen Danielsen, Tore Kristian t.k.danielsen@medisin.uio.no
Bilde av Dmitri Darine Darine, Dmitri Overingeniør +47-22851498 dmitri.darine@medisin.uio.no
Bilde av Svend Davanger Davanger, Svend Professor +47-22851404 +47-95758975 svend.davanger@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Synaptisk Plastisitet
Bilde av Ben Davidson Davidson, Ben Professor II ben.davidson@medisin.uio.no
Bilde av Michael Rory Daws Daws, Michael Rory Professor +47-22851151 m.r.daws@medisin.uio.no
Bilde av Marjolein Lotte De Boer De Boer, Marjolein Lotte Postdoktor m.l.d.boer@medisin.uio.no
Bilde av Nele De Vos De Vos, Nele Rådgiver +47-22851104 n.d.vos@medisin.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Miklos Degre Degre, Miklos Professor emeritus +47-23071163 miklos.degre@medisin.uio.no
Delbarre, Erwan Forsker +47-22851101 erwan.delbarre@medisin.uio.no
Bilde av Anna Devor Devor, Anna Forsker anna.devor@medisin.uio.no
Bilde av Alisa Elinsdatter Dewan Dewan, Alisa Elinsdatter Avdelingsingeniør a.e.dewan@medisin.uio.no
Bilde av Amandeep Kaur Dhillon Dhillon, Amandeep Kaur Stipendiat a.k.dhillon@medisin.uio.no
Bilde av Espen Dietrichs Dietrichs, Espen Professor II +47-90593107 espen.dietrichs@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet
Bilde av Trond H Diseth Diseth, Trond H Professor II +47-23074951 t.h.diseth@medisin.uio.no Kronisk sykdom, Pediatri, Biopsykososial, Psykosomatikk, Barnepsykiatri
Bilde av Hilde Dishington Dishington, Hilde Overingeniør +47-23016800 hilde.dishington@medisin.uio.no
Bilde av Erik Dissen Dissen, Erik Professor +47-22851152 +47-91823478 erik.dissen@medisin.uio.no NK-celler, Livsvitenskap, Immunologi
Bilde av Nhat Trung Doan Doan, Nhat Trung n.t.doan@medisin.uio.no
Bilde av Linda Trobe Dorg Dorg, Linda Trobe Overingeniør l.t.dorg@medisin.uio.no
Bilde av Christian A Drevon Drevon, Christian A +47-22851392 c.a.drevon@medisin.uio.no Mor og barn, Diabetes og hormoner, Ernæring
Bilde av Liv Drolsum Drolsum, Liv Professor II liv.drolsum@medisin.uio.no Katarakt, Limbale stamceller, Kornea