Personer med emneord «Emner»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Deborah Ann Arnfinsen Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver/studiekonsulent 22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studierådgiver, Studieadministrasjon, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Terese Eriksen Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Ragnhild Johnsrud Johnsrud, Ragnhild ragnhild.johnsrud@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Emner, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Magnusson, Ola Anders Studiekonsulent +47-22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Rita Iren Olsen Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47-22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Bilde av Merita Emini Reza Reza, Merita Emini Permisjon Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lauren Anne Auditore Severson Severson, Lauren Anne Auditore Førstekonsulent +47-22845045 l.a.a.severson@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Synneve Øvsthus Øvsthus, Synneve Rådgiver +47-22845304 synneve.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon
Bilde av Louise Kristine Aarnes Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47-22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering