Personer med emneord «Genetikk og epidemiologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Andrew Richard Collins Collins, Andrew Richard +47-22851360 a.r.collins@medisin.uio.no Ernæring, Kreft, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47-22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Genetikk og epidemiologi, Evolusjon
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47-22851004 95735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Livsvitenskap, Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft, Stokastiske modeller, Statistical inference, Complex stochastic dependence, Computational intensive statistics
Bilde av Marianne Bakke Johnsen Johnsen, Marianne Bakke Postdoktor +47-92439663 m.b.johnsen@medisin.uio.no Muskel og skjelett, artrose, genetikk og epidemiologi
Bilde av Anne Spurkland Spurkland, Anne Professor +47-22851125 +47 41574078 anne.spurkland@medisin.uio.no Blod og immunologi, Genetikk og epidemiologi, Hjernen og nervesystemet, Livsvitenskap
Bilde av Anne Spurkland Spurkland, Anne Professor +47-22851125 +47 41574078 anne.spurkland@medisin.uio.no Blod og immunologi, Genetikk og epidemiologi, Hjernen og nervesystemet, Livsvitenskap
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I - Obstetrikk og gynekologi +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier
Bilde av Magne Thoresen Thoresen, Magne Professor +47-22851305 magne.thoresen@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Giske Ursin Ursin, Giske Professor II +47-22851379 giske.ursin@medisin.uio.no Kreft, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Valeria Vitelli Vitelli, Valeria Forsker +47-22840274 valeria.vitelli@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft
Bilde av John-Anker Zwart Zwart, John-Anker Professor II +47-22118621 j.a.zwart@medisin.uio.no Smerte, migrene, hodepine, genetikk og epidemiologi