Personer med emneord «Innkjøp»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marian Berge Andersen Andersen, Marian Berge Overingeniør +47-22851232 m.b.andersen@medisin.uio.no Innkjøp, Opplæring, Laboratoriearbeid, Histologisk teknikk
Bilde av Bjarne Authen Authen, Bjarne Senioringeniør +47-22851492 +47-99706139 bjarne.authen@medisin.uio.no Innkjøp, Elektronikk, Innkjøper, Brannvern, Service, EAGLE
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Drift, Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 helene.burhol@medisin.uio.no Bestillingssystemet, Tableau, Basware, Innkjøper, Innkjøp
Bilde av Hege Eliassen Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47-23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Rom-booking, Fakturabehandling, Forskningsformidling, Innkjøp
Bilde av Rita Eng Eng, Rita Rådgiver +47-22851456 rita.eng@medisin.uio.no Basware, Fakturaer, Innkjøp, Betaling, Innkjøper
Bilde av Lourdes Cotrim Jacobsen Jacobsen, Lourdes Cotrim Førstekonsulent +47-22851150 l.c.jacobsen@medisin.uio.no fellesekspedisjonstjenester, Innkjøp, Kontorrekvista-IMB, Fakturabehandling
Bilde av Hilde Beate Liudalen Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47-22851020 +47-94825622 h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Bilde av Mari Nyquist-Andersen Nyquist-Andersen, Mari Overingeniør +47-22845667 mari.nyquist-andersen@ncmm.uio.no Innkjøp, Laboratoriedrift
Bilde av Tonje Orre Orre, Tonje Førstekonsulent +47-22851199 tonje.orre@medisin.uio.no Gjesteregistrering, saksbehandling, HR-portal, Innkjøp
Bilde av Knut Rekdahl Rekdahl, Knut Senioringeniør +47-22851129 +47-98644331 knut.rekdahl@medisin.uio.no Avd. leder, personalansvar, Innkjøp, finmekanikk, service, brannvern, Instituttråds medlem
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Bilde av Sophia Salicath Salicath, Sophia Førstekonsulent +47-22851559 +47-90535126 sophia.salicath@medisin.uio.no Bio-Rad kjøleskap, Innkjøp, fakturabehandling, Tørris, Fotorom, Økonomisk kontroll
Bilde av Kristin Larsen Sand Sand, Kristin Larsen Overingeniør +47-22851204 93674280 k.l.sand@medisin.uio.no Histologi, Mikroskopi, Opplæring, Bildebehandling, Innkjøp, Laboratoriearbeid, EcoOnline
Bilde av Astrid Siegmund-Breivik Siegmund-Breivik, Astrid Seniorrådgiver +47-22845803 +47-99519012 astrid.siegmund-breivik@medisin.uio.no Innkjøp
Bilde av Anita Elisabeth Skolem Skolem, Anita Elisabeth Rådgiver +47-22840653 a.e.skolem@ncmm.uio.no Regnskap, Økonomi, Prosjektstyring, Budsjett, Rapportering, Innkjøp
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Innkjøp, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon