Personer med emneord «Nettredaktør»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Monica Bring Estensen Estensen, Monica Bring Seniorrådgiver +47-22845319 95961038 m.b.estensen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Scientia Fellows, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Innovasjon, Pressekontakt, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Frode Fagerbakk Fagerbakk, Frode Seniorrådgiver +47-22851591 frode.fagerbakk@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Felles studentsystem FS, TP, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Christina Heesch Heesch, Christina Seniorrådgiver +47-22851140 92456870 228 51 140 eller 924 56 870 christina.heesch@medisin.uio.no Pressekontakt, Nettpublisering, Prosjektledelse, Sosiale medier, Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Torstein Helleve Helleve, Torstein Seniorrådgiver +47-22856819 torstein.helleve@medisin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Hanne Holmesland Holmesland, Hanne Rådgiver +47-22923715 918 01765 hanne.holmesland@medisin.uio.no pressekontakt, forskningsformidling, nettredaktør, Kommunikasjon
Bilde av Anbjørg Kolaas Kolaas, Anbjørg Rådgiver +47-22850505 97033535 97033535 anbjorg.kolaas@medisin.uio.no Nettpublisering, Foto, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettredaktør, Forskningsformidling, Grafisk design
Bilde av Silje Marie Kile Rosseland Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47-22845302 +47-45450053 siljer@medisin.uio.no Prosjektledelse, Strategisk kommunikasjon, Internkommunikasjon, Profilering, Kommunikasjon, Nettredaktør, Krisekommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Nettpublisering
Bilde av Elisabeth Kolflaath Semprini Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47-22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Bilde av Kyrre Vigestad Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 kyrre.vigestad@medisin.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettstatistikk