Teknisk/administrativt ansatte - Side 10

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 226 - 250 av 365
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Britt Mølsæter Mølsæter, Anne Britt Rådgiver a.b.molsater@medisin.uio.no
Bilde av Zahida Nabi Nabi, Zahida Rådgiver +47-22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Hilde Irene Nebb Nebb, Hilde Irene Professor +47-22851502 h.i.nebb@medisin.uio.no Ledelse, Molekylær ernæring, Næringsstoffer, Metabolisme, energibalanse, Livsstilssykdommer, Diabetes og hormoner, Livsvitenskap
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Maria Dana Hansen Nesteby Nesteby, Maria Dana Hansen Rådgiver +47-22844686 m.d.h.nesteby@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Sykefravær, Permisjon
Bilde av Giang Nguyen Nguyen, Giang Avdelingsingeniør giang.nguyen@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Gunn Thyrum Nilsen Nilsen, Anne-Gunn Thyrum Avdelingsleder +47-22845044 a.g.t.nilsen@medisin.uio.no Ledelse, Administrativ ledelse, Utdanning
Bilde av Sanyalak Niratisairak Niratisairak, Sanyalak Overingeniør +47-23076086 sanyalak.niratisairak@medisin.uio.no
Bilde av Christian Nissen Nissen, Christian Overingeniør +47-23072584 +47-48139501 christian.nissen@medisin.uio.no Lyd, Bilde, Video, AV-tjenester, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Bilde av Barbra Noodt Noodt, Barbra Avdelingsleder +47-22935273 +47-91578437 barbra.noodt@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Ringvoll Normann Normann, Kjersti Ringvoll Overingeniør k.r.normann@medisin.uio.no Naturvitenskap og teknologi, Helse og medisin, Molekylærbiologiske teknikker, Genetics, Gene expression, Pituitary adenomas
Bilde av Ingar Næss Næss, Ingar Forskningstekniker ingar.nass@medisin.uio.no
Bilde av Signe Turid Nøsterud Nøsterud, Signe Turid Førstekonsulent +47-22119855 s.t.nosterud@medisin.uio.no
Bilde av Cecilie Petterson Oksvold Oksvold, Cecilie Petterson Overingeniør +47-22851408 +47-45477093 c.p.oksvold@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Celledyrking, Mikroskopi, Histologisk teknikk, PCR-metode, Opplæring
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47-22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Administrasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Jonatan Olafsson Olafsson, Jonatan Forskningstekniker jonatan.olafsson@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Olsen Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Bilde av Rita Iren Olsen Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47-22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, ekstern finansiering, forskningssamarbeid
Bilde av Berit Lund Opheim Opheim, Berit Lund Avdelingsleder +47-67968846 b.l.opheim@medisin.uio.no Administrasjon, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Studieadministrasjon
Bilde av Katrine Ore Ore, Katrine Seniorrådgiver +47-22845517 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk
Bilde av Tonje Orre Orre, Tonje Førstekonsulent +47-22851199 tonje.orre@medisin.uio.no Innkjøp, saksbehandling, Gjesteregistrering, HR-portal
Bilde av Ingrid Os Os, Ingrid Professor +47-22845327 +47-93023337 ingrid.os@medisin.uio.no Ledelse
Bilde av Renukaben Patel Patel, Renukaben Avdelingsingeniør +47-22840259 renukaben.patel@medisin.uio.no
Bilde av Marit Holmefjord Pedersen Pedersen, Marit Holmefjord Førstekonsulent m.h.pedersen@medisin.uio.no