Teknisk/administrativt ansatte - Side 10

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 226 - 250 av 374
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vivi Talstad Monsen Monsen, Vivi Talstad Overingeniør v.t.monsen@medisin.uio.no
Bilde av Habib Moradi Moradi, Habib Seniorkonsulent +47-22851130 +47-99614804 habib.moradi@medisin.uio.no
Bilde av Hans Mossin Mossin, Hans Underdirektør +47-22844654 +47 9916 4241 +47-991 64 241 hans.mossin@medisin.uio.no
Bilde av Martin Øverlien Myhre Myhre, Martin Øverlien Rådgiver +47-22029144 99235846 m.o.myhre@medisin.uio.no selvmordsforebygging, Selvmord, Atferdsanalyse, Atferdsaktivering
Bilde av Marte Myhrum Myhrum, Marte Senioringeniør +47-23071691 marte.myhrum@medisin.uio.no
Bilde av Michael T. N Møller Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no forskningsinfrastruktur, Forskerutdanning, kjernefasiliteter, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, Cristin, Forskningsadministrasjon, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Rapportering, analyse
Bilde av Anne Britt Mølsæter Mølsæter, Anne Britt Rådgiver a.b.molsater@medisin.uio.no
Bilde av Zahida Nabi Nabi, Zahida Rådgiver +47-22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Regelverk, HR-system, Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering
Bilde av Hilde Irene Nebb Nebb, Hilde Irene Professor +47-22851502 h.i.nebb@medisin.uio.no Livsstilssykdommer, Metabolisme, Molekylær ernæring, Livsvitenskap, energibalanse, Diabetes og hormoner, Ledelse, Næringsstoffer
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Eksamen, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Emner, Fronter, Opptak
Bilde av Maria Dana Hansen Nesteby Nesteby, Maria Dana Hansen Rådgiver +47-22844686 m.d.h.nesteby@medisin.uio.no Ansettelser, Regelverk, Rekruttering, Permisjon, Sykefravær, HR-system, Personaladministrasjon
Bilde av Giang Nguyen Nguyen, Giang Avdelingsingeniør giang.nguyen@medisin.uio.no
Bilde av Anne-Gunn Thyrum Nilsen Nilsen, Anne-Gunn Thyrum Seksjonssjef +47-22845044 a.g.t.nilsen@medisin.uio.no Utdanning, Ledelse, Administrativ ledelse
Bilde av Sanyalak Niratisairak Niratisairak, Sanyalak Overingeniør +47-23076086 sanyalak.niratisairak@medisin.uio.no
Bilde av Christian Nissen Nissen, Christian Overingeniør +47-23072584 +47-48139501 christian.nissen@medisin.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Bilde, Lyd, AV-tjenester, Video
Bilde av Barbra Noodt Noodt, Barbra Avdelingsleder +47-22935273 +47-91578437 barbra.noodt@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Ringvoll Normann Normann, Kjersti Ringvoll Overingeniør k.r.normann@medisin.uio.no Genetics, Molekylærbiologiske teknikker, Helse og medisin, Gene expression, Naturvitenskap og teknologi, Pituitary adenomas
Bilde av Ingar Næss Næss, Ingar Forskningstekniker ingar.nass@medisin.uio.no
Bilde av Signe Turid Nøsterud Nøsterud, Signe Turid Førstekonsulent +47-22119855 s.t.nosterud@medisin.uio.no
Bilde av Cecilie Petterson Oksvold Oksvold, Cecilie Petterson Overingeniør +47-22851408 +47-45477093 c.p.oksvold@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Laboratoriearbeid, Celledyrking, Elektrofysiologi, Mikroskopi, Histologi, Opplæring
Bilde av Thomas Olafsen Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47-22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Administrasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Bilde av Jonatan Olafsson Olafsson, Jonatan Forskningstekniker jonatan.olafsson@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Olsen Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Helse, Ansettelser, Arbeidsmiljøutvalg (AMU), Personaladministrasjon, miljø og sikkerhet (HMS), HR-system, Rekruttering
Bilde av Rita Iren Olsen Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47-22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Bilde av Sofia E.Gustafsson Olsen Olsen, Sofia E.Gustafsson Rådgiver +47-98646911 +47-98646911 s.e.olsen@medisin.uio.no forskningsadministrasjon, ekstern finansiering, prosjektstøtte, forskningssamarbeid