Teknisk/administrativt ansatte - Side 5

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 101 - 125 av 371
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Thine Skattum Gjersem Gjersem, Thine Skattum I permisjon
Bilde av Ivar Prydz Gladhaug Gladhaug, Ivar Prydz Instituttleder +47-22850535 40553960 +47-405 53 960 i.p.gladhaug@medisin.uio.no
Granberg, Mads Peter Overingeniør +47-22851105 m.p.granberg@medisin.uio.no
Bilde av Unn-Hilde Grasmo-Wendler Grasmo-Wendler, Unn-Hilde Fakultetsdirektør +47-22845305 97483184 u.h.grasmo-wendler@medisin.uio.no Ledelse
Bilde av Silje Brekken Grepperud Grepperud, Silje Brekken Rådgiver +47-22859219 s.b.grepperud@medisin.uio.no
Bilde av Kirsten Grundt Grundt, Kirsten Senioringeniør +47-22851096 +47-40203518 kirsten.grundt@medisin.uio.no
Bilde av Per Grøttum Grøttum, Per Professor +47-22852457 +47-92023009 per@medisin.uio.no E-læring, Føtal biometri, Digital eksamen, Pedagogikk
Bilde av Hanne Guldsten Guldsten, Hanne Avdelingsingeniør +47-22840779 hanne.guldsten@medisin.uio.no
Bilde av Juan Carlos Veloso Gutierrez Gutierrez, Juan Carlos Veloso Renholder j.c.v.gutierrez@medisin.uio.no
Bilde av Iwona Gutowska-Schiander Gutowska-Schiander, Iwona Senioringeniør +47-22840211 iwona.gutowska-schiander@medisin.uio.no
Bilde av Jan Borge Guttulsrud Guttulsrud, Jan Borge Senioringeniør +47-22857867 j.b.guttulsrud@medisin.uio.no IKT og læring, E-læring, Digitale læringsressurser
Bilde av Tolesa Tilahun Hafte Hafte, Tolesa Tilahun Rådgiver +47-22851439 t.t.hafte@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Egil Haga Haga, Egil Rådgiver +47-22844667 90091514 egil.haga@medisin.uio.no
Bilde av Kjersti Thorvaldsen Hagen Hagen, Kjersti Thorvaldsen Overingeniør k.t.hagen@medisin.uio.no
Bilde av Agnete Hager Hager, Agnete Avdelingsleder +47-23070871 92850252 agnete.hager@medisin.uio.no
Bilde av Bashir Ahmad Hakim Hakim, Bashir Ahmad Senioringeniør +47-22851284 +47-91854716 b.a.hakim@medisin.uio.no
Bilde av Trude Hamnes Hamnes, Trude Seniorkonsulent +47-23075302 trude.hamnes@medisin.uio.no
Bilde av Wiggo Bjørn Hansen Hansen, Wiggo Bjørn Seniorrådgiver +47-22845317 w.b.hansen@medisin.uio.no Arkivplan, Arkiv
Bilde av Lars Hansson Hansson, Lars Avdelingsingeniør lars.hansson@medisin.uio.no
Bilde av Nicolay Jonassen Harbin Harbin, Nicolay Jonassen Rådgiver n.j.harbin@medisin.uio.no
Bilde av Almira Hasic Hasic, Almira Seniorkonsulent almira.hasic@medisin.uio.no
Bilde av Annicke Stranda Haslestad Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør a.s.haslestad@medisin.uio.no Innkjøper, HMS, kliniske studier, Molekylærbiologiske teknikker, Undervisning, Laboratoriearbeid, Analyse
Bilde av Christina Heesch Heesch, Christina Seniorrådgiver +47-22851140 92456870 228 51 140 eller 924 56 870 christina.heesch@medisin.uio.no Pressekontakt, Nettpublisering, Prosjektledelse, Sosiale medier, Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Sverre Andre Hegg Hegg, Sverre Andre Avdelingsingeniør +47-22856009 s.a.hegg@fys.uio.no
Bilde av Kristin Margrete Heggen Heggen, Kristin Margrete Professor +47-22845376 k.m.heggen@medisin.uio.no Ledelse