Teknisk/administrativt ansatte - Side 6

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 126 - 150 av 370
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristin Margrete Heggen Heggen, Kristin Margrete Professor +47-22845376 k.m.heggen@medisin.uio.no Ledelse
Bilde av Knut Hegland Hegland, Knut Rådgiver +47-22859213 knut.hegland@medisin.uio.no Oracle (OA), Budsjett, Kontrollprogram, Økonomistyring, Regnskap
Bilde av Martin Heier Heier, Martin Seniorkonsulent martin.heier@medisin.uio.no
Bilde av Steinar Heldal Heldal, Steinar Avdelingsleder +47-22859203 +4795949689 steinar.heldal@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Personaladministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Erlendur Helgason Helgason, Erlendur Seniorrådgiver +47-22845315 erlendur.helgason@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Utlysninger, Ekstern finansiering, EU, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Solbjørg Helgesen Helgesen, Solbjørg Seniorkonsulent +47-22845320 solbjorg.helgesen@medisin.uio.no Emner, oslo 2014, Administrasjon, HUS
Bilde av Solvor Horrig Helland Helland, Solvor Horrig Rådgiver +47-22851131 s.h.helland@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Felles studentsystem FS, TP, Eksamen, Digital eksamen
Bilde av Tor Johannes Helleland Helleland, Tor Johannes Forskningstekniker t.j.helleland@medisin.uio.no
Bilde av Torstein Helleve Helleve, Torstein Seniorrådgiver +47-22856819 torstein.helleve@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Marit Synnøve Hellum Hellum, Marit Synnøve Senioringeniør 93411652 m.s.hellum@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Undervisning, Forskningsstøtte, Forskning
Bilde av Paul Johannes Helm Helm, Paul Johannes Senioringeniør +47-22851159 p.j.helm@medisin.uio.no
Bilde av Hege Berg Henriksen Henriksen, Hege Berg Rådgiver +47-22851520 h.b.henriksen@medisin.uio.no
Bilde av Hilde Henriksen Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47-22858371 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Ekstern finansiering, Utlysninger, Forskningsstøtte
Bilde av Peter Olaf Hofgaard Hofgaard, Peter Olaf Senioringeniør +47-23073027 p.o.hofgaard@medisin.uio.no
Bilde av Kristian Holm Holm, Kristian Senioringeniør +47-23070293 kristian.holm@medisin.uio.no nopsc, psc
Bilde av Kristine Lillebø Holm Holm, Kristine Lillebø k.l.holm@medisin.uio.no
Bilde av Nina Maagaard Holm Holm, Nina Maagaard Seniorkonsulent +47-23015644 n.m.holm@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Holmesland Holmesland, Hanne Rådgiver +47-22923715 918 01765 hanne.holmesland@medisin.uio.no kommunikasjon, pressekontakt, nettpublisering, SoMe, medieovervåkning
Bilde av Astrid Holø Holø, Astrid Seniorrådgiver +47-22845804 +47-41216340 astrid.holo@medisin.uio.no
Bilde av Håvard Homberset Homberset, Håvard Overingeniør havard.homberset@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Horgmo Horgmo, Øystein Overingeniør +47-23072820 +47-95296090 oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Bilde av Ole-Jakob How How, Ole-Jakob Rådgiver 98821821 +47-98821821 o.j.how@medisin.uio.no
Bilde av Erlend Huglen Huglen, Erlend Rådgiver +47-22844691 erlend.huglen@medisin.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Haldor Husby Husby, Haldor Seniorrådgiver haldor.husby@medisin.uio.no
Bilde av Ngoc-Trang Thi Huynh Huynh, Ngoc-Trang Thi Overingeniør +47-22851183 ngoch@medisin.uio.no