Teknisk/administrativt ansatte - Side 6

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 126 - 150 av 364
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Knut Hegland Hegland, Knut Rådgiver +47-22859213 knut.hegland@medisin.uio.no Økonomistyring, Budsjett, Regnskap, Oracle (OA), Kontrollprogram
Bilde av Steinar Heldal Heldal, Steinar Avdelingsleder +47-23026552 95949689 steinar.heldal@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Personaladministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Erlendur Helgason Helgason, Erlendur Seniorrådgiver +47-22845315 erlendur.helgason@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Utlysninger, Ekstern finansiering, EU, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Solvor Horrig Helland Helland, Solvor Horrig Rådgiver +47-22851131 s.h.helland@medisin.uio.no
Bilde av Torstein Helleve Helleve, Torstein Seniorrådgiver +47-22856819 torstein.helleve@medisin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Marit Synnøve Hellum Hellum, Marit Synnøve Senioringeniør 93411652 m.s.hellum@medisin.uio.no Forskning, Undervisning, Forskningsstøtte, Laboratoriearbeid
Bilde av Paul Johannes Helm Helm, Paul Johannes Senioringeniør +47-22851159 51159 p.j.helm@medisin.uio.no
Bilde av Hege Berg Henriksen Henriksen, Hege Berg Rådgiver +47-22851520 h.b.henriksen@medisin.uio.no Forskningsfond, Forskningssamarbeid, Forskningsstøtte, Databaser, Litteratursøk, Forskningsformidling
Bilde av Hilde Henriksen Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47-22845072 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte
Bilde av Peter Olaf Hofgaard Hofgaard, Peter Olaf Senioringeniør +47-23073027 p.o.hofgaard@medisin.uio.no
Bilde av Kristian Holm Holm, Kristian Senioringeniør +47-23070293 kristian.holm@medisin.uio.no nopsc, psc
Bilde av Kristine Lillebø Holm Holm, Kristine Lillebø Stipendiat +47-22851121 k.l.holm@medisin.uio.no
Bilde av Nina Maagaard Holm Holm, Nina Maagaard Seniorkonsulent +47-23015644 n.m.holm@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Holmesland Holmesland, Hanne Seniorkonsulent +47-22923715 918 01765 hanne.holmesland@medisin.uio.no Kommunikasjon, forskningsformidling, nettpublisering, sosiale medier, medieovervåkning
Bilde av Erik Holt Holt, Erik Senioringeniør +47-22851109 +47-90862438 erik.holt@medisin.uio.no Atferd, Helsekommunikasjon, AV-tjenester, Teleform, Innkjøper, Brannvern, Nettpublisering
Bilde av Astrid Holø Holø, Astrid Seniorrådgiver +47-22845804 +47-41216340 astrid.holo@medisin.uio.no
Bilde av Håvard Homberset Homberset, Håvard Overingeniør havard.homberset@medisin.uio.no
Bilde av Øystein Horgmo Horgmo, Øystein Overingeniør +47-23072820 +47-95296090 oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Bilde av Ole-Jakob How How, Ole-Jakob Rådgiver 98821821 +47-98821821 o.j.how@medisin.uio.no
Bilde av Erlend Huglen Huglen, Erlend Rådgiver +47-22844691 erlend.huglen@medisin.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Haldor Husby Husby, Haldor Seniorrådgiver haldor.husby@medisin.uio.no
Bilde av Ngoc-Trang Thi Huynh Huynh, Ngoc-Trang Thi Overingeniør +47-22851183 ngoch@medisin.uio.no
Bilde av Silje Høiland Stenersen (i permisjon) Høiland Stenersen (i permisjon), Silje Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Opptak, Avhandlinger, Disputas
Bilde av Ingeborg K Haavardsson Haavardsson, Ingeborg K Rådgiver +47-22850691 i.k.haavardsson@medisin.uio.no
Bilde av Malarvili Inparajan Inparajan, Malarvili Førstekonsulent +47-22851076 malarvili.inparajan@medisin.uio.no Faktura, Bilag