Personer med emneord «Budsjett»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Trude Abelsen Abelsen, Trude Seksjonssjef +47-22851447 trude.abelsen@medisin.uio.no Økonomistyring, Rapportering, Budsjett, Økonomi
Bilde av Espen Lyng Andersen Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47-22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomistyring, Regnskap, Rapportering, Verneorganisasjon, Budsjett, LAMU, Økonomi, HMS
Bilde av Irene Auke Auke, Irene Seniorrådgiver +47-22850600 irene.auke@medisin.uio.no Analyse, Ekstern finansiering, Avstemming, Regnskap, Budsjett, Økonomistyring, Rapportering
Bilde av Louise Bolands Eklund Eklund, Louise Bolands Rådgiver +47-22850513 l.b.eklund@medisin.uio.no Ekstern finansiering, Rapportering, Bilag, Regnskap, Budsjett, Kontrollprogram, Analyse, Avstemming, Økonomistyring
Bilde av Halvor Fahle Fahle, Halvor Seniorrådgiver +47-22845802 halvor.fahle@medisin.uio.no Økonomistyring, Kontrollprogram, Regnskap, Budsjett
Bilde av Marion Renfang Fierro Fierro, Marion Renfang Rådgiver +47-22851574 m.r.fierro@medisin.uio.no Økonomirapporter, Søknader, Prosjektøkonomi, Budsjett
Bilde av Knut Hegland Hegland, Knut Rådgiver +47-22859213 knut.hegland@medisin.uio.no Oracle (OA), Budsjett, Kontrollprogram, Økonomistyring, Regnskap
Bilde av Steinar Heldal Heldal, Steinar Avdelingsleder +47-22859203 +4795949689 steinar.heldal@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Personaladministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Torgeir Kvernstuen Kvernstuen, Torgeir Seksjonssjef +47-22851132 90162312 torgeir.kvernstuen@medisin.uio.no Prosjektledelse, Budsjett, Administrativ ledelse, Mekanikk
Bilde av Mette Groseth Langballe Langballe, Mette Groseth Seniorrådgiver +47-22845326 +47-41409069 m.g.langballe@medisin.uio.no Budsjett, Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Bilde av Hans-Jørgen Lund Lund, Hans-Jørgen Seksjonssjef +47-22859207 92625140 92625140 h.j.lund@medisin.uio.no Rapportering, Regnskap, Organisasjonsutvikling, Rådgivning, Analyse, Økonomistyring, Budsjett
Bilde av Lars Roald Roald, Lars Rådgiver +47-22850502 +47-95844077 lars.roald@medisin.uio.no Analyse, Budsjett, Rapportering, Økonomistyring, Regnskap, Ekstern finansiering, Avstemming
Bilde av Willemijn Solheim Solheim, Willemijn Rådgiver +47-22859235 +47 98629135 willemijn.solheim@medisin.uio.no Kontrollprogram, Oracle (OA), Økonomistyring, Budsjett, Regnskap
Bilde av Oksana Takhirova Takhirova, Oksana Rådgiver +47-22859215 oksana.takhirova@medisin.uio.no Kontrollprogram, Oracle (OA), Budsjett, Regnskap, Økonomistyring