Personer med emneord «EU»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aina Alvsvåg Alvsvåg, Aina Førstekonsulent +47-22840358 aina.alvsvag@medisin.uio.no Ekstern finansiering, EU, Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Utlysninger
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Rådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, EU, Forskningsstøtte, Cristin, Nord-Sør programmer (NORHED)
Bilde av Erlendur Helgason Helgason, Erlendur Seniorrådgiver +47-22845315 erlendur.helgason@medisin.uio.no Utlysninger, EU, Forskningsstøtte, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Bilde av Malin Solli Johansen Johansen, Malin Solli Seniorrådgiver +47-22845808 mkjohans@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Seksjonssjef +47-22844633 + 47-92620228 kaja.kvaale@medisin.uio.no Cristin, EU, strategi, forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ledelse, ekstern finansiering
Bilde av Kari Schjølberg-Henriksen Schjølberg-Henriksen, Kari Seniorrådgiver +47-22859214 93066911 kari.schjolberg-henriksen@medisin.uio.no Utlysninger, Forskningsrådet, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, EU
Bilde av Ingrid Sogner Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47-22854465 +47-90663386 ingrid.sogner@medisin.uio.no Forskningspolitikk, EU, Innovasjon, Næringsliv, Internasjonalt samarbeid, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Bilde av Sofia Anderholm Strand Strand, Sofia Anderholm Rådgiver +47-22851034 +4741394144 s.a.strand@medisin.uio.no Ekstern finansiering, EU, Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon
Bilde av Roman Volchenkov Volchenkov, Roman Rådgiver +47-22851456 roman.volchenkov@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Helseforsk, EU finansiering, EU, Horizon 2020
Bilde av Sissel Aastorp Aastorp, Sissel Rådgiver +47-22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Budsjettering, Cristin, prosjektstøtte, datalagring, Regelverk, Forskningsadministrasjon, EU, Forskningsstøtte