Personer med emneord «HR-system»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marie Cecilie Bakken Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47-22850508 m.c.bakken@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22923787 +47-91855211 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Personaladministrasjon, HR-system, Økonomistyring, Basware
Bilde av Heidi Falch Ecklund Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47-22859227 +4790730348 +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47-22844074 bente.johansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Regelverk, HR-system
Bilde av Thoril Kristiansen Kristiansen, Thoril Rådgiver +47-22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Zahida Nabi Nabi, Zahida Rådgiver +47-22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Bilde av Maria Dana Hansen Nesteby Nesteby, Maria Dana Hansen Rådgiver +47-22844686 m.d.h.nesteby@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, Sykefravær, Permisjon
Bilde av Elisabeth Olsen Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Bilde av Susan Rockwell Rockwell, Susan Rådgiver +47-22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Innkjøp, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Bilde av Kine Yttersian Yttersian, Kine Rådgiver +47-22859226 kine.yttersian@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system