Personer med emneord «Innkjøp»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marian Berge Andersen Andersen, Marian Berge Overingeniør +47-22851232 m.b.andersen@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Innkjøp, Opplæring, Histologisk teknikk
Bilde av Bjarne Authen Authen, Bjarne Senioringeniør +47-22851492 +47-99706139 bjarne.authen@medisin.uio.no Innkjøp, Innkjøper, Brannvern, Elektronikk, Service, EAGLE
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Førstekonsulent +47-22845324 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift
Bilde av Helene Burhol Burhol, Helene Rådgiver +47-22859216 helene.burhol@medisin.uio.no Innkjøper, Innkjøp, Bestillingssystemet, Tableau, Basware
Bilde av Hege Eliassen Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47-23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Forskningsformidling, Fakturabehandling, Rom-booking, Cristin
Bilde av Rita Eng Eng, Rita Rådgiver +47-22851456 rita.eng@medisin.uio.no Basware, Betaling, Fakturaer, Innkjøp, Innkjøper
Bilde av Lourdes Cotrim Jacobsen Jacobsen, Lourdes Cotrim Førstekonsulent +47-22851150 l.c.jacobsen@medisin.uio.no Innkjøp, Fakturabehandling, Kontorrekvista-IMB, fellesekspedisjonstjenester
Bilde av Hilde Beate Liudalen Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47-22851020 +47-94825622 h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Bilde av Tonje Orre Orre, Tonje Førstekonsulent +47-22851199 tonje.orre@medisin.uio.no Innkjøp, saksbehandling, Gjesteregistrering, HR-portal
Bilde av Knut Rekdahl Rekdahl, Knut Senioringeniør +47-22851129 +47-98644331 knut.rekdahl@medisin.uio.no Innkjøp, Innkjøper
Bilde av Sophia Salicath Salicath, Sophia Førstekonsulent +47-22851559 +47-90535126 sophia.salicath@medisin.uio.no Innkjøp, fakturabehandling, Økonomisk kontroll, Bio-Rad kjøleskap, Fotorom, Tørris
Bilde av Kristin Larsen Sand Sand, Kristin Larsen Overingeniør +47-22851204 93674280 k.l.sand@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Histologi, Mikroskopi, Innkjøp, Bildebehandling, Flowcytometri, Opplæring
Bilde av Astrid Siegmund-Breivik Siegmund-Breivik, Astrid Seniorrådgiver +47-22845803 +47-99519012 astrid.siegmund-breivik@medisin.uio.no Innkjøp
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Innkjøp, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon