Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Deborah Ann Arnfinsen Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver/studiekonsulent 22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studierådgiver, Studieadministrasjon, Eksamen, Emner, Opptak, FS, Fronter
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning
Bilde av Alieu S K Cham Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen
Bilde av Terese Eriksen Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Studieadministrasjon
Bilde av Tolesa Tilahun Hafte Hafte, Tolesa Tilahun Rådgiver +47-22851439 t.t.hafte@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Solvor Horrig Helland Helland, Solvor Horrig Rådgiver +47-22851131 s.h.helland@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Felles studentsystem FS, TP, Eksamen, Digital eksamen
Bilde av Venke Jenssen Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47-22844658 +47-22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Web publishing, Studiekvalitet, Studieplaner, Eksamen
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Eksamen, Emner, Studieveiledning, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no FS, Eksamen, Fronter, Opptak, Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Eksamen, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Emner, Fronter, Opptak
Bilde av Merita Emini Reza Reza, Merita Emini Permisjon Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak
Bilde av Linda Kristin Røine Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47-22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Bilde av Lauren Anne Auditore Severson Severson, Lauren Anne Auditore Førstekonsulent +47-22845045 l.a.a.severson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Opptak, Emner
Bilde av Kaya Sverre Sverre, Kaya Teamleder - Enhet for studiestøtte 22854353 k.a.sverre@medisin.uio.no Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Undervisning
Bilde av Kristin Aaknes Aaknes, Kristin Rådgiver 23074369 kristin.aaknes@medisin.uio.no Fagprøven, Digital eksamen, Eksamen, OSCE