Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aina Alvsvåg Alvsvåg, Aina Førstekonsulent +47-22845045 aina.alvsvag@medisin.uio.no Studieveiledning, Emner, Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon
Bilde av Deborah Ann Arnfinsen Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver/studiekonsulent 22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studierådgiver, Studieadministrasjon, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Vibeke Solberg Bjørklund Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner, rombooking
Bilde av Alieu S K Cham Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Terese Eriksen Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Mari Ovidia Berntsen Grønlid Grønlid, Mari Ovidia Berntsen Førstekonsulent +47-22845045 m.o.b.gronlid@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Tolesa Tilahun Hafte Hafte, Tolesa Tilahun Rådgiver +47-22851439 t.t.hafte@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Bilde av Venke Jenssen Jenssen, Venke Rådgiver +47-22844658 +47-22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Bilde av Ragnhild Johnsrud Johnsrud, Ragnhild ragnhild.johnsrud@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Emner, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Siv Støfring Le Page Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Lill Kathrine Løvendahl Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Birthe Neset (Permisjon) Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Fronter, Opptak
Bilde av Merita Emini Raza Raza, Merita Emini Førstekonsulent +47-22850611 m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Linda Kristin Røine Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47-22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Undervisning
Bilde av Kari Anette Sverre Sverre, Kari Anette Rådgiver +47-22854353 k.a.sverre@medisin.uio.no Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Undervisning
Bilde av Kristin Aaknes Aaknes, Kristin Rådgiver 23074369 kristin.aaknes@medisin.uio.no Eksamen, OSCE, Digital eksamen, Fagprøven