Personer med emneord «Nettpublisering»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ina Marie Ausland Ausland, Ina Marie Førstekonsulent +47-22859208 i.m.ausland@medisin.uio.no Nettpublisering, Administrasjon, Cristin, Reiseregning
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Nettpublisering, Koordinering, Studieadministrasjon, Syllabus, Studieveiledning, Emner
Bilde av Mari Nenningsland Edvardsen Edvardsen, Mari Nenningsland Seniorkonsulent m.n.edvardsen@medisin.uio.no Nettpublisering, Innkjøper, Forskningsstøtte, Cristin, Administrasjon
Bilde av Guro Flinterud Flinterud, Guro I permisjon Internkommunikasjon, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Nettpublisering, Medieovervåkning
Furan, Martin Seniorkonsulent +47-22029977 (Vinderen) +47-22923756 (Gaustad) martinpf@medisin.uio.no Nettpublisering, Forskningsstøtte, Innkjøper, Litteratursøk, Administrasjon
Bilde av Erik Holt Holt, Erik Senioringeniør +47-22851109 +47-90862438 erik.holt@medisin.uio.no Nettpublisering, Brannvern, Teleform, Helsekommunikasjon, AV-tjenester, Atferd, Innkjøper
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47-22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsstøtte, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, ekstern finansiering
Bilde av Anbjørg Kolaas Kolaas, Anbjørg Rådgiver +47-22850505 97033535 97033535 anbjorg.kolaas@medisin.uio.no Nettpublisering, Foto, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettredaktør, Forskningsformidling, Grafisk design
Bilde av Elisabeth Kolflaath Semprini Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47-22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Bilde av Håvard Tønnesen Tønnesen, Håvard Overingeniør +47-22851231 havard.tonnesen@medisin.uio.no AV-tjenester, Forskningsformidling, Datamaskin, Nettpublisering, Macintosh, Grafisk design
Bilde av Kyrre Vigestad Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 kyrre.vigestad@medisin.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettstatistikk
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Innkjøp, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Bilde av Katrin Wirth-Petzold Wirth-Petzold, Katrin Avdelingsleder +47-23070945 +47-92615843 katrin.wirth-petzold@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Ledelse, Økonomistyring, HR-portal, Basware
Bilde av Gunnar Harald Åmlid Åmlid, Gunnar Harald +47-22851519 g.h.amlid@medisin.uio.no Nettpublisering, Teleform, Macintosh
Bilde av Linda Aasvangen Aasvangen, Linda Rådgiver +47-22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsstøtte, Forskerskole, Nettpublisering, Forskningsadministrasjon