Personer med emneord «Nettpublisering»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ina Marie Ausland Ausland, Ina Marie Førstekonsulent +47-22859208 i.m.ausland@medisin.uio.no Reiseregning, Nettpublisering, Cristin, Administrasjon
Bilde av Ragnhild Bjørneng Bjørneng, Ragnhild Rådgiver +47-22850653 ragnhild.bjorneng@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning, Syllabus, Nettpublisering, Koordinering
Bilde av Guro Flinterud Flinterud, Guro I permisjon Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Medieovervåkning
Furan, Martin Peder Fronth Seniorkonsulent +47-22029977 m.p.f.furan@medisin.uio.no Nettpublisering, Forskningsstøtte, Innkjøper, Litteratursøk, Administrasjon
Bilde av Erik Holt Holt, Erik Senioringeniør +47-22851109 +47-90862438 erik.holt@medisin.uio.no Atferd, Helsekommunikasjon, AV-tjenester, Teleform, Innkjøper, Brannvern, Nettpublisering
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47-22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling
Bilde av Anbjørg Kolaas Kolaas, Anbjørg Rådgiver +47-22850505 97033535 97033535 anbjorg.kolaas@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Nettredaktør, Pressekontakt, Forskningsformidling, Nettpublisering, Foto, Grafisk design
Bilde av Elisabeth Kolflaath Semprini Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47-22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, Verneombud, LAMU
Bilde av Håvard Tønnesen Tønnesen, Håvard Overingeniør +47-22851231 havard.tonnesen@medisin.uio.no Datamaskin, Macintosh, Grafisk design, Forskningsformidling, Nettpublisering, AV-tjenester
Bilde av Kyrre Vigestad Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk, Nettpublisering
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Innkjøp, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Bilde av Katrin Wirth-Petzold Wirth-Petzold, Katrin Avdelingsleder +47-23070945 +47-92615843 katrin.wirth-petzold@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Økonomistyring, Basware, HR-portal, Personaladministrasjon, Nettpublisering
Bilde av Gunnar Harald Åmlid Åmlid, Gunnar Harald +47-22851519 g.h.amlid@medisin.uio.no Nettpublisering, Macintosh, Teleform
Bilde av Linda Aasvangen Aasvangen, Linda Rådgiver +47-22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte