Vitenskapelig ansatte

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 1 - 50 av 1 173
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Fekadu Abebe Abebe, Fekadu Forsker +47-22850623 fekadu.abebe@medisin.uio.no
Bilde av Eli  Kristine Fiksdal Abel Abel, Eli Kristine Fiksdal Stipendiat e.k.f.abel@medisin.uio.no
Bilde av Greger Abrahamsen Abrahamsen, Greger Forsker +47-22851216 greger.abrahamsen@medisin.uio.no
Bilde av Tore G Abrahamsen Abrahamsen, Tore G Professor II +47-23074506 t.g.abrahamsen@medisin.uio.no Immunsvikt, Infeksjoner hos immunkompromitterte pasienter, Soppinfeksjoner, Antibiotikabruk
Bilde av Ingrid Agartz Agartz, Ingrid Professor (+47) 22029953 ingrid.agartz@medisin.uio.no
Bilde av Stefan Agewall Agewall, Stefan Professor II +47-91307866 stefan.agewall@medisin.uio.no
Bilde av Birgitte Ahlsen Ahlsen, Birgitte Postdoktor +47-22845379 +47-90501583 birgitte.ahlsen@medisin.uio.no
Bilde av Arash Ahmadi Ahmadi, Arash Stipendiat 98847998 arash.ahmadi@medisin.uio.no Optical tweezers, Microscopy, DNA repair, Single molecule study
Bilde av Ibrahim Akkouh Akkouh, Ibrahim Stipendiat ibrahim.akkouh@medisin.uio.no
Akre, Harriet Professor II +47-23076214 harriet.akre@medisin.uio.no
Alazraq, Nadia Postdoktor +47-22845547 nadia.alazraq@medisin.uio.no
Bilde av Glenny Cecilie Alfsen Alfsen, Glenny Cecilie Førsteamanuensis g.c.alfsen@medisin.uio.no
Alhaug, Johanne Universitetslektor johanne.alhaug@medisin.uio.no
Bilde av Hambro Alnæs Alnæs, Hambro Forsker hambro.alnas@medisin.uio.no
Bilde av Noelia Alonso Rodriguez Alonso Rodriguez, Noelia Postdoktor n.a.rodriguez@medisin.uio.no
Bilde av Lene Alsøe Alsøe, Lene Forsker +47-67968966 lene.alsoe@medisin.uio.no
Bilde av Eliva Atieno Ambugo Ambugo, Eliva Atieno Postdoktor +47-22850680 e.a.ambugo@medisin.uio.no
Bilde av Sofie Ragnhild Aminoff Aminoff, Sofie Ragnhild Forsker s.r.aminoff@medisin.uio.no
Bilde av Mahmood Reza Amiry-Moghaddam Amiry-Moghaddam, Mahmood Reza Professor +47-22851273 +47-91742177 m.r.amiry-moghaddam@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Cellevolumregulering, Vannkanaler, Astrocytter, Menneskerettigheter, Nevrologiske sykdommer
Bilde av Manoj Amrutkar Amrutkar, Manoj Postdoktor manoj.amrutkar@medisin.uio.no
Bilde av Bala Siddaiah Anangi Anangi, Bala Siddaiah Postdoktor b.s.anangi@medisin.uio.no
Andersen, Aram Nikolai a.n.andersen@medisin.uio.no
Bilde av Lene Frost Andersen Andersen, Lene Frost Instituttleder +47-22851374 l.f.andersen@medisin.uio.no Ernæring, Forebygging og mestring, Kostholdsmetodikk, Kostholdsforskning, Ernæringsepidemiologi
Bilde av Marit Helen Andersen Andersen, Marit Helen Førsteamanuensis m.h.andersen@medisin.uio.no
Bilde av Solveig Norheim Andersen Andersen, Solveig Norheim Professor II +47-67964597 s.n.andersen@medisin.uio.no
Bilde av Tor Kristian Andersen Andersen, Tor Kristian Stipendiat 23074219 74219 t.k.andersen@medisin.uio.no
Bilde av Jannicke Fjæra Anderssen Anderssen, Jannicke Fjæra Stipendiat j.f.anderssen@medisin.uio.no
Andersson, Krister Forsker krister.andersson@medisin.uio.no
Bilde av Arne K. Andreassen Andreassen, Arne K. Førsteamanuensis +47-23072014 a.k.andreassen@medisin.uio.no
Bilde av Ole Andreassen Andreassen, Ole Professor +47-22117843 +47-99038893 99038893 ole.andreassen@medisin.uio.no Psykisk helse, Genetikk, MRI, Psykofarmaka
Bilde av Kjetil Wessel Andressen Andressen, Kjetil Wessel Førsteamanuensis +47-22840372 k.w.andressen@medisin.uio.no FRET, GPCR, cAMP, cGMP, Reseptor
Bilde av Zanira Yaqub Ansari Ansari, Zanira Yaqub Stipendiat z.y.ansari@medisin.uio.no
Bilde av Konstantinos Antypas Antypas, Konstantinos Postdoktor +47-22844638 konstantinos.antypas@medisin.uio.no
Bilde av Harald Arnesen Arnesen, Harald Professor emeritus +47-22118267 97084795 +47-97084795 harald.arnesen@medisin.uio.no
Bilde av Georgina Askeland Askeland, Georgina Stipendiat georgina.askeland@medisin.uio.no Huntington's disease, DNA damage, Mitocondria, Induced pluripotent stem cells, Stem cells
Asphaug, Lars Stipendiat +47-22850560 lars.asphaug@medisin.uio.no
Astrup, Helene Vitenskapelig assistent helene.astrup@medisin.uio.no
Bilde av Dan Atar Atar, Dan Professor II +47-22119100 +47-22119187 +47-98074757 dan.atar@medisin.uio.no Myocardial Infarction, Troponin, Cardiovascular Pharmacotherapy
Bilde av Håvard Attramadal Attramadal, Håvard Professor II +47-23073520 +47-23071396 +47-90639687 havard.attramadal@medisin.uio.no
Bilde av Andreas Auensen Auensen, Andreas Stipendiat andreas.auensen@medisin.uio.no
Bilde av Liv Ariane Augestad Augestad, Liv Ariane Postdoktor 45285389 45 28 53 89 l.a.augestad@medisin.uio.no
Bilde av Pål Aukrust Aukrust, Pål Professor II +47-23071916 +47-23070000 pal.aukrust@medisin.uio.no
Bilde av Gregor Bachmann-Harildstad Bachmann-Harildstad, Gregor Førsteamanuensis gregor.bachmann-harildstad@medisin.uio.no
Bilde av Baoyan Bai Bai, Baoyan Postdoktor +47-22845855 baoyan.bai@medisin.uio.no
Bilde av Arne Olav Bakka Bakka, Arne Olav Professor emeritus +47-67964422 +47-95031464 a.o.bakka@medisin.uio.no
Bilde av Eva Bakke Bakke, Eva Vitenskapelig assistent +47-22845395 eva.bakke@medisin.uio.no Helse og medisin, Muskel og skjelett, Fysioterapi
Bilde av Arun Prasad Balasundaram Balasundaram, Arun Prasad Postdoktor a.p.balasundaram@medisin.uio.no
Barratt-Due, Andreas Forsker andreas.barratt-due@medisin.uio.no
Bilde av Qamar Bashir Bashir, Qamar Forsker qamar.bashir@medisin.uio.no
Bilde av Nicola Bassi Bassi, Nicola Postdoktor nicola.bassi@medisin.uio.no