Vitenskapelig ansatte - Side 4

Emneord

Søk etter emneord eller personer ved fakultet

Personer 151 - 200 av 1 151
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Espen Sønderaal Bækkevold Bækkevold, Espen Sønderaal Forsker e.s.bakkevold@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Bøhmer Bøhmer, Thomas Professor emeritus thomas.bohmer@medisin.uio.no
Bilde av Siv Kjølsrud Bøhn Bøhn, Siv Kjølsrud Forsker +47-22851516 s.k.bohn@medisin.uio.no
Bilde av Tordis Böker Böker, Tordis Stipendiat tordibok@student.matnat.uio.no
Bilde av Anne-Lise Børresen-Dale Børresen-Dale, Anne-Lise Professor emeritus +47-92854455 a.l.borresen-dale@medisin.uio.no Molekylærbiologi, Livsvitenskap
Bilde av Maxi-Lu Bøschen Bøschen, Maxi-Lu Stipendiat m.l.boschen@medisin.uio.no
Bilde av Yvonne Böttcher Böttcher, Yvonne Professor +47-67963910 yvonne.bottcher@medisin.uio.no
Bilde av Inswasti Cahyani Cahyani, Inswasti Postdoktor inswasti.cahyani@medisin.uio.no
Bilde av Kai-Håkon Carlsen Carlsen, Kai-Håkon Professor emeritus 92017026 +47-92017026 k.h.carlsen@medisin.uio.no
Bilde av Karin C. Lødrup Carlsen Carlsen, Karin C. Lødrup Professor II +47-22118765 +47-22118802 k.c.l.carlsen@medisin.uio.no Astma og allergi, Barn, Lungefunksjon, Atopisk eksem, Genetikk, Miljøfaktorer
Bilde av Monica Hauger Carlsen Carlsen, Monica Hauger Førsteamanuensis +47-22851370 m.h.carlsen@medisin.uio.no Ernæring, Kostholdsforskning, Ernæringsepidemiologi, Kostholdsintervensjoner
Bilde av Cathrine Rein Carlson Carlson, Cathrine Rein Forsker c.r.carlson@medisin.uio.no
Bilde av Daniel Carrillo Carrillo, Daniel Førsteamanuensis daniel.carrillo@medisin.uio.no
Bilde av Enrico Catalano Catalano, Enrico Postdoktor enrico.catalano@medisin.uio.no
Bilde av Alessandro Cataliotti Cataliotti, Alessandro Professor +47-23016807 alessandro.cataliotti@medisin.uio.no
Bilde av Dominique A Caugant Caugant, Dominique A Professor II +47-22844637 d.a.caugant@medisin.uio.no
Bilde av Elisabeth Gulowsen Celius Celius, Elisabeth Gulowsen Professor II e.g.celius@medisin.uio.no
Chambers, Anna Postdoktor anna.chambers@medisin.uio.no
Bilde av Joe Chan Chan, Joe Stipendiat 67964758 64758 joe.chan@medisin.uio.no
Bilde av Farrukh Abbas Chaudhry Chaudhry, Farrukh Abbas Professor +47-22859132 f.a.chaudhry@medisin.uio.no Glutamin, Glutamat, GABA, Glutamintransportører, Nervecellesignalering, insulinsekresjon, pH-regulering
Bilde av Sudhir Kumar Chauhan Chauhan, Sudhir Kumar Postdoktor s.k.chauhan@medisin.uio.no
Bilde av Geir Christensen Christensen, Geir Professor +47-90671853 geir.christensen@medisin.uio.no Hjertesvikt, Hjerte, Molekylær
Christensen, Lene Stipendiat lene.christensen@medisin.uio.no
Bilde av Thoralf Christoffersen Christoffersen, Thoralf Professor emeritus +47-22840236 thoralf.christoffersen@medisin.uio.no
Bilde av Asbjørn Christophersen Christophersen, Asbjørn Postdoktor asbjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Christophersen Christophersen, Bjørn Professor emeritus bjorn.christophersen@medisin.uio.no
Bilde av Brian K. Chung Chung, Brian K. Postdoktor b.k.chung@medisin.uio.no
Bilde av Ole Petter Fraas Clausen Clausen, Ole Petter Fraas Professor emeritus +47-23072741 o.p.f.clausen@medisin.uio.no
Bilde av Thomas Clausen Clausen, Thomas Professor +47-23368978 thomas.clausen@medisin.uio.no Rus- og avhengighetsmedisin, Epidemiologi, Internasjonal helse
Bilde av Bjørgulf Claussen Claussen, Bjørgulf +47-22850614 +47-91718690 bjorgulf.claussen@medisin.uio.no Diabetes, Trygdemedisin
Bilde av Philippe Collas Collas, Philippe Professor +47-22851066 philippe.collas@medisin.uio.no Stamceller, Livsvitenskap, Biokjemi
Bilde av Andrew Richard Collins Collins, Andrew Richard +47-22851360 a.r.collins@medisin.uio.no Ernæring, Kreft, Genetikk og epidemiologi
Coman, Alina Postdoktor +47-22850668 +47 92665137 alina.coman@medisin.uio.no
Bilde av Jukka Corander Corander, Jukka Professor jukka.corander@medisin.uio.no
Bilde av Joanna Cwikiel Cwikiel, Joanna Stipendiat joanna.cwikiel@medisin.uio.no
Bilde av Nair Susana da Costa Florim Ribeiro Lopes da Costa Florim Ribeiro Lopes, Nair Susana Postdoktor n.s.d.c.f.r.lopes@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Solveig Dagfinrud Dagfinrud, Hanne Solveig Professor II +47-22858428 h.s.dagfinrud@medisin.uio.no
Bilde av Cecilie Dahl Dahl, Cecilie Postdoktor +47-22850630 cecilie.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Fredrik Andreas Dahl Dahl, Fredrik Andreas Forsker fadahl@medisin.uio.no
Bilde av Hanne Sofie Johnsen Dahl Dahl, Hanne Sofie Johnsen Forsker +47-22029900 97145384 h.s.j.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Kari Gire Dahl Dahl, Kari Gire Stipendiat +47-22845334 k.g.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Vegard Dahl Dahl, Vegard Professor II vegard.dahl@medisin.uio.no
Bilde av Knut Dahl-Jørgensen Dahl-Jørgensen, Knut Professor II 22118765 (SYKEHUS) 23015577 knut.dahl-jorgensen@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Diabetes
Bilde av Jørgen Dahlberg Dahlberg, Jørgen Stipendiat +47-22844662 jorgen.dahlberg@medisin.uio.no
Bilde av Mina Piiksi Dahli Dahli, Mina Piiksi Stipendiat minaad@medisin.uio.no
Bilde av Anders Erik Astrup Dahm Dahm, Anders Erik Astrup Førsteamanuensis a.e.a.dahm@medisin.uio.no
Bilde av Anders Dale Dale, Anders Forsker anders.dale@medisin.uio.no
Bilde av Knut Tomas Dalen Dalen, Knut Tomas Førsteamanuensis +47-22851515 +47-91134097 k.t.dalen@medisin.uio.no Ernæring, Diabetes og hormoner, Muskel og skjelett, Lipider, Lipiddråper, Transkripsjon, Kjernereseptorer
Bilde av Olav Dalgard Dalgard, Olav Professor II olav.dalgard@medisin.uio.no
Bilde av Bjørn Dalhus Dalhus, Bjørn Forsker +47-23070908 94411248 +47-94411248 bjorn.dalhus@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology