Personer med emneord «Administrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aleksandra Weder Sawicka Sawicka, Aleksandra Weder Seniorrådgiver 93258714 a.w.sawicka@medisin.uio.no Administrasjon, Lederstøtte, Koordinering
Bilde av Berit Lund Opheim Opheim, Berit Lund Avdelingsleder 67968846 b.l.opheim@medisin.uio.no Administrasjon, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Studieadministrasjon, Forskerstøtte MED
Bilde av Åse Frivold Sørheim Sørheim, Åse Frivold Seniorrådgiver 22 84 58 09 a.f.sorheim@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Nesteby, Mari Elise Seniorkonsulent +47 22859234 m.e.nesteby@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Forskerstøtte MED, Prosjektkoordinering, FANE-HELSAM, Innkjøper, Administrasjon, Fakturaer, Basware
Bilde av Steinar Lund Lund, Steinar Konsulent +47 22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Bilag
Magnusson, Ola Anders Rådgiver +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Monica Ahlbom Andersen Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, Verneombud
Bilde av Marie Sofie Hveem Hveem, Marie Sofie Seniorkonsulent m.s.hveem@medisin.uio.no Administrasjon, Nettpublisering, Fakturaer, Refusjon
Bilde av Grace Engen Engen, Grace Rådgiver +47 22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon
Bilde av Linda Aasvangen Aasvangen, Linda Rådgiver +47 22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Bilde av Shirin Mahmoud Zadeh Zadeh, Shirin Mahmoud Higher Executive Officer +47 22851679 s.m.zadeh@nhm.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Seksjonssjef +47 22845849 anita.robole@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse
Bilde av Linn Bævre Bævre, Linn Seniorrådgiver +47 22845327 linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, HR regelverk
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47 22845336 +47 95999390 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Ingun Marie Bjørkelund Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47 22845324 97 16 51 17 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift, Reise, Økonomi
Bilde av Trine Kleven Kleven, Trine Avdelingsleder +47 95940114 trine.kleven@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Prosjektledelse, Koordinering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Rekruttering, SHE
Bilde av Hilde Beate Liudalen Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47 22851020 +47 94825622 h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Orre, Tonje Higher Executive Officer +47 22851175 tonje.orre@medisin.uio.no Administrasjon, Purchasing
Bilde av Shirin Mahmoud Zadeh Zadeh, Shirin Mahmoud Førstekonsulent +47 22851679 s.m.zadeh@nhm.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon