Personer med emneord «Administration»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aleksandra Weder Sawicka Sawicka, Aleksandra Weder Senior Adviser 93258714 a.w.sawicka@medisin.uio.no Administration, Management support, Coordinating
Bilde av Christian Englien Englien, Christian Senior Executive Officer +47 22845048 christian.englien@medisin.uio.no Administration, Purchaser, Disputation
Bilde av Knut Tore Stokke Stokke, Knut Tore Head of Office +47 22850509 +47 91702320 k.t.stokke@medisin.uio.no Administration, Management, Strategy, Administrative management, Organizational development, Corporate governance, Financial management
Bilde av Anette Langtvet Langtvet, Anette Section Manager +47 22850585 anette.langtvet@medisin.uio.no Administration, Management, Administrative management, Corporate governance, Financial management
Nortvedt, Helene Alice Vestad Higher Executive Officer h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Facilitation, Research support, Events, Administration
Bilde av Line Blixt Blixt, Line line.blixt@medisin.uio.no Project management, Administration, Research support, Research cooperation
Bilde av Siri Evju Janssen Janssen, Siri Evju Adviser +47 22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Research support, Administration, Web publishing
Magnusson, Ola Anders Adviser +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Administration, Student guidance, Exchange, Approval/recognition/accreditation, Admissions, International Cooperation, Joint Degree, Courses
Bilde av Line Løw Løw, Line Senior Adviser +47 22850625 line.low@medisin.uio.no Project management, Project coordination, EU project management, Global Health, Administration, Forskerstøtte MED
Bilde av Steinar Lund Lund, Steinar Executive Officer +47 22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Invoices, Administration, Voucher
Bilde av Linda Teigland Helgesen Helgesen, Linda Teigland Head of Office 0047 922 15 890 l.t.helgesen@medisin.uio.no Administration, Management, Organizational development, HSE, Corporate governance
Bilde av Monica Ahlbom Andersen Andersen, Monica Ahlbom Senior Executive Officer +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administration
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Adviser +47 22845336 +4795999390 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administration, Organized research training (doctoral programme), PhD, Theses/dissertations, Trial lecture, Disputation
Bilde av Anita Robøle Robøle, Anita Section Manager +47 22845849 +4799011171 anita.robole@medisin.uio.no Management, Administration
Bilde av Anna Maria Liendo Liendo, Anna Maria Higher Executive Officer +47 22845881 a.m.liendo@medisin.uio.no Research support, Administration