Personer med emneord «Molecular biology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisa Bjørgo Bjørgo, Elisa Head of Office +47 22840608 elisa.bjorgo@ncmm.uio.no Molecular biology, HR administration, Strategy, Finance, Management support, Appointments, Research support, Life science, Human resources administration
Bilde av Pernille Blicher Blicher, Pernille Overingeniør pernille.blicher@medisin.uio.no DNA repair, Structural Biology, Cell biology, Molecular biology
Bilde av Anne-Lise Børresen-Dale Børresen-Dale, Anne-Lise Professor Emeritus +47 92854455 a.l.borresen-dale@medisin.uio.no Molecular biology, Life science
Bilde av Srdjan Djurovic Djurovic, Srdjan Gruppeleder/Professor (OUS/UiB) +47-22119890 srdjan.djurovic@medisin.uio.no Molecular biology, Stem cells, Mental health, Genetics
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor Emeritus +47 22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Genetics, Evolution, Molecular biology, Immune system
Bilde av Vessela N. Kristensen Kristensen, Vessela N. Researcher v.n.kristensen@medisin.uio.no Molecular biology, Cancer, Life science, Biostatistics
Bilde av Roza Berhanu Lemma Lemma, Roza Berhanu Postdoctoral Fellow r.b.lemma@ncmm.uio.no Gene regulation, Transcription, Bioinformatics, Chromatin, Molecular biology, Computational Biology, Epigenetics
Bilde av Shuo-Wang Qiao Qiao, Shuo-Wang Associate Professor +47 22850533 +47 97725876 s.w.qiao@medisin.uio.no Immunology, T cells, Autoimmunity, scRNA-seq, single cell, Molecular biology
Bilde av Rao Shreyas Shreyas, Rao Principal Engineer +47 22851448 +4740340815 rao.shreyas@medisin.uio.no Electron microscopy, qPCR, Molecular biology, light microscopy, Microscopy
Bilde av Karolina Spustová Spustová, Karolina Doctoral Research Fellow +47 22840593 karolina.spustova@ncmm.uio.no Biochemistry, Molecular biology, Biotechnology