Personer med emneord «Nordic»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Løberg Løberg, Magnus Associate Professor magnus.loberg@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Michael Bretthauer Bretthauer, Michael Professor 90132480 michael.bretthauer@medisin.uio.no USA, Nordic
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I, Obstetrics and Gynecology +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier, India, Brazil, USA, Nordic
Bilde av Frode Lars Jahnsen Jahnsen, Frode Lars Professor +47 23071444 +47 93261235 f.l.jahnsen@medisin.uio.no Nordic, Life science, Allergy, USA, Immunology
Bilde av Grete Anita Dyb Dyb, Grete Anita Adjunct Professor +47 22595500 +47 95435022 +47-95435022 g.a.dyb@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Dan Atar Atar, Dan Adjunct Professor +47 22119100 +47 98074757 dan.atar@medisin.uio.no Myocardial Infarction, Prevention of Reperfusion Injury, Troponin, Cardiovascular Pharmacotherapy, India, Nordic
Bilde av Lars Aabakken Aabakken, Lars Adjunct Professor +47 23072387 +47 47014918 +4747014918 lars.aabakken@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ludvig Magne Sollid Sollid, Ludvig Magne Professor +47 23073811 l.m.sollid@medisin.uio.no Life sciences, USA, Brazil, Nordic
Bilde av Kjell Magne Tveit Tveit, Kjell Magne Professor Emeritus +47 22119125 +4791649163 k.m.tveit@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ingebjørg Seljeflot Seljeflot, Ingebjørg Professor Emeritus ingebjorg.seljeflot@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ingrid Agartz Agartz, Ingrid Professor +47 22029953 ingrid.agartz@medisin.uio.no Nordic, Russia
Bilde av Henrik Rasmussen Rasmussen, Henrik Associate Professor henrik.rasmussen@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Bjarne Bogen Bogen, Bjarne Professor Emeritus +47 23073015 bjarne.bogen@medisin.uio.no multiple myeloma, B cell lymphomas, Nordic, T cells, USA, China, B cells, autoimmunity, India, Immunology, Japan, Life sciences, Global South, vaccine molecules
Bilde av Bjørn Allan Moum Moum, Bjørn Allan Adjunct Professor +47 45065275 b.a.moum@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Jan Ivar Røssberg Røssberg, Jan Ivar Adjunct Professor +47 47876866 j.i.rossberg@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Einar Røshol Heiervang Heiervang, Einar Røshol Professor e.r.heiervang@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Erlend Bremertun Smeland Smeland, Erlend Bremertun Adjunct Professor +47 22500730 +47 91388199 e.b.smeland@medisin.uio.no USA, Nordic
Bilde av Erik Gunnar Jönsson Jönsson, Erik Gunnar Professor +47 23027328 e.g.jonsson@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Knut Dahl-Jørgensen Dahl-Jørgensen, Knut Professor Emeritus knut.dahl-jorgensen@medisin.uio.no Diabetes and hormones, USA, Nordic
Bilde av Kristin Bjordal Bjordal, Kristin Adjunct Professor +47 23066012 +47 95970307 kristin.bjordal@medisin.uio.no Nordic, Global South
Bilde av Karin Cecilie Lødrup Carlsen Carlsen, Karin Cecilie Lødrup Professor +47 99545441 +47 99545441 k.c.l.carlsen@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ida Torunn Bjørk Bjørk, Ida Torunn +47 22850577 +47 97591890 i.t.bjork@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47 22850569 marit.kirkevold@medisin.uio.no Ageing, Nordic
Bilde av Mette Kalager Kalager, Mette Professor +47 22850531 mette.kalager@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Øyvind Holme Holme, Øyvind Associate Professor oyvind.holme@medisin.uio.no Nordic