Personer med emneord «Nordic»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Løberg Løberg, Magnus Associate Professor magnus.loberg@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Michael Bretthauer Bretthauer, Michael Professor 90132480 michael.bretthauer@medisin.uio.no USA, Nordic
Bilde av Anne Moen Moen, Anne Professor +47 22850540 +47 909 71 904 anne.moen@medisin.uio.no USA, Nordic, Global South
Bilde av Dagrun Kyte Gjøstein Gjøstein, Dagrun Kyte d.k.gjostein@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Hans Olav Melberg Melberg, Hans Olav Associate Professor +47 22845031 h.o.melberg@medisin.uio.no Health economics, Statistical method, Economic evaluation, USA, Nordic, Cost-benefit analysis, International comparison
Bilde av Henriette Jodal Jodal, Henriette henriette.jodal@medisin.uio.no Nordic, cancer, screening, SAR, I-SCAN
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47 22850569 marit.kirkevold@medisin.uio.no Ageing, Nordic
Bilde av Terje P. Hagen Hagen, Terje P. Head of Department +47 22845363 t.p.hagen@medisin.uio.no Nordic, Global South
Bilde av Mette Kalager Kalager, Mette Professor mette.kalager@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Øyvind Holme Holme, Øyvind Associate Professor oyvind.holme@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ida Torunn Bjørk Bjørk, Ida Torunn i.t.bjork@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Tor Iversen Iversen, Tor Professor +47 22845032 tor.iversen@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Stine Marie Ulven Ulven, Stine Marie Professor +47 22840208 smulven@medisin.uio.no Nutrition, controlled dietary intervention studies, gene regulation, fatty acids, lipids, lipid metabolism, personalized nutrition, Nordic
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I, Obstetrics and Gynecology +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier, India, Brazil, USA, Nordic
Bilde av Dan Atar Atar, Dan Adjunct Professor +47 98074757 dan.atar@medisin.uio.no Myocardial Infarction, Prevention of Reperfusion Injury, Troponin, Cardiovascular Pharmacotherapy, India, Nordic
Bilde av Einar Røshol Heiervang Heiervang, Einar Røshol Professor e.r.heiervang@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Erik Gunnar Jönsson Jönsson, Erik Gunnar Professor e.g.jonsson@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Erlend Bremertun Smeland Smeland, Erlend Bremertun Adjunct Professor +47 91388199 e.b.smeland@medisin.uio.no USA, Nordic
Bilde av Frode Lars Jahnsen Jahnsen, Frode Lars Professor +47 93261235 f.l.jahnsen@medisin.uio.no Nordic, Life science, Allergy, USA, Immunology
Bilde av Grete Anita Dyb Dyb, Grete Anita Adjunct Professor +47-95435022 g.a.dyb@nkvts.no Nordic, USA
Bilde av Bjarne Bogen Bogen, Bjarne bjarne.bogen@medisin.uio.no Life sciences, Immunology, autoimmunity, B cell lymphomas, multiple myeloma, T cells, B cells, vaccine molecules, China, India, Japan, USA, Nordic, Global South
Bilde av Bjørn Allan Moum Moum, Bjørn Allan Adjunct Professor +47 45065275 b.a.moum@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Steinar Aamdal Aamdal, Steinar steinar.aamdal@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Thomas Clausen Clausen, Thomas Professor thomas.clausen@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Stefan Agewall Agewall, Stefan Adjunct Professor stefan.agewall@medisin.uio.no Nordic, Brazil, India