Personer med emneord «Nordic»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Løberg Løberg, Magnus Associate Professor magnus.loberg@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Michael Bretthauer Bretthauer, Michael Professor 90132480 michael.bretthauer@medisin.uio.no USA, Nordic
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I, Obstetrics and Gynecology +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier, India, Brazil, USA, Nordic
Bilde av Hans Olav Melberg Melberg, Hans Olav Associate Professor +47 22845031 h.o.melberg@medisin.uio.no Health economics, Statistical method, Economic evaluation, USA, Nordic, Cost-benefit analysis, International comparison
Bilde av Henriette Jodal Jodal, Henriette Doctoral Research Fellow henriette.jodal@medisin.uio.no Nordic, cancer, screening, SAR, I-SCAN
Bilde av Marit Kirkevold Kirkevold, Marit Professor +47 22850569 marit.kirkevold@medisin.uio.no Ageing, Nordic
Bilde av Mette Kalager Kalager, Mette Professor +47 22850531 mette.kalager@medisin.uio.no Nordic, USA
Bilde av Øyvind Holme Holme, Øyvind Associate Professor oyvind.holme@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Anne Moen Moen, Anne Professor +47 22850540 +47 909 71 904 anne.moen@medisin.uio.no USA, Nordic, Global South
Bilde av Dagrun Kyte Gjøstein Gjøstein, Dagrun Kyte d.k.gjostein@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Terje P. Hagen Hagen, Terje P. Head of Department +47 22845363 t.p.hagen@medisin.uio.no Nordic, Global South
Bilde av Tor Iversen Iversen, Tor Professor +47 22845032 tor.iversen@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Stine Marie Ulven Ulven, Stine Marie Professor +47 22840208 smulven@medisin.uio.no Nutrition, controlled dietary intervention studies, gene regulation, fatty acids, lipids, lipid metabolism, personalized nutrition, Nordic
Bilde av Bjørn Allan Moum Moum, Bjørn Allan Adjunct Professor +47 45065275 b.a.moum@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Dan Atar Atar, Dan Adjunct Professor +47 22119100 +47 98074757 dan.atar@medisin.uio.no Myocardial Infarction, Prevention of Reperfusion Injury, Troponin, Cardiovascular Pharmacotherapy, India, Nordic
Bilde av Einar Røshol Heiervang Heiervang, Einar Røshol Professor e.r.heiervang@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Erik Gunnar Jönsson Jönsson, Erik Gunnar Professor +47 23027328 e.g.jonsson@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Erlend Bremertun Smeland Smeland, Erlend Bremertun Adjunct Professor +47 22500730 +47 91388199 e.b.smeland@medisin.uio.no USA, Nordic
Bilde av Frode Lars Jahnsen Jahnsen, Frode Lars Professor +47 23071444 +47 93261235 f.l.jahnsen@medisin.uio.no Nordic, Life science, Allergy, USA, Immunology
Bilde av Lars Aabakken Aabakken, Lars Adjunct Professor +47 23072387 +47 47014918 +4747014918 lars.aabakken@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ludvig Magne Sollid Sollid, Ludvig Magne Professor +47 23073811 l.m.sollid@medisin.uio.no Life sciences, USA, Brazil, Nordic
Bilde av Karin Cecilie Lødrup Carlsen Carlsen, Karin Cecilie Lødrup Professor +47 99545441 +47 99545441 k.c.l.carlsen@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Kristin Bjordal Bjordal, Kristin Adjunct Professor +47 23066012 +47 95970307 kristin.bjordal@medisin.uio.no Nordic, Global South
Bilde av Øyvind Bruland Bruland, Øyvind Professor +47 22934767 oyvind.bruland@medisin.uio.no Nordic
Bilde av Ingebjørg Seljeflot Seljeflot, Ingebjørg Professor Emeritus ingebjorg.seljeflot@medisin.uio.no Nordic