Personer med emneord «Alma»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekken, Anne Gunn Berge Hovedbibliotekar +47 22859497 +47 90971651 (mob) a.g.b.bekken@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Lån, Publikumstjenester, Publikumsarbeid
Brenna, Liv Spesialbibliotekar +47 23074426 liv.brenna@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Katalogisering
Bøgh, Tone Christine Hovedbibliotekar +47 22844381 t.c.bogh@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria
Eklund, Henrik Stipendiat henrik.eklund@astro.uio.no Solärfysik, Radiointerferometri, Numeriska simulationer, Strålningstransport, ALMA, Planetformation, Exoplaneter, Protoplanetära diskar, Planet-disk interaktion
Jafarzadeh, Shahin +47 22856504 shahin.jafarzadeh@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Observasjoner, Solteleskopet SST, IRIS, ALMA, SUNRISE
Lothe, My Spesialbibliotekar +4797743623 (mob) my.lothe@ub.uio.no Bibliotek, Sosiale medier, Lån, Veiledning, Odontologisk bibliotek, Alma, Informatikkbiblioteket
Munthe, Anette Hovedbibliotekar +47 22844310 +47 99383824 (mob) anette.munthe@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Katalogisering
Rostgaard, Christine Seniorrådgiver +47 22844004 christine.rostgaard@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Oria, Leganto
Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47 22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Nederlandsk
Solheim, Per Aleksander Spesialbibliotekar +47 48247012 p.a.solheim@ub.uio.no Alma, EndNote, Lån, Oria, Referanseverktøy, Rikshospitalet
Trætteberg, Kjartan Holm Hovedbibliotekar kjartht@ub.uio.no Bibliotek, Alma
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47 22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst