Personer med emneord «Basware»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Wenche Andreassen Andreassen, Wenche Seniorkonsulent wenche.andreassen@medisin.uio.no Oracle (OA), Basware, Tableau, Fakturabehandling, Honorar, Refusjoner, Reiseregning, Reiserefusjon for eksterne, Koordinering
Bilde av Sissel Eikvar Eikvar, Sissel Overingeniør +47-22851008 sissel.eikvar@medisin.uio.no Laboratoriedrift, Molekylærbiologiske teknikker, Celledyrking, Basware, Proteinanalyse, Undervisning, Bakteriearbeid
Bilde av Sissel Eikvar Eikvar, Sissel Head Engineer +47-22851008 sissel.eikvar@medisin.uio.no Laboratory operation, Molecular biology techniques, Cell growth, Basware, Protein analysis, Teaching, Bacterial work
Bilde av Rita Eng Eng, Rita Rådgiver +47-22851456 rita.eng@medisin.uio.no Basware, Betaling, Faktura, Innkjøp
Bilde av Rita Eng Eng, Rita Adviser +47-22851456 rita.eng@medisin.uio.no Basware, Purchasing, Payment, Purchaser, Invoices
Bilde av Christian Englien Englien, Christian Førstekonsulent +47-22845048 christian.englien@medisin.uio.no Administrasjon, Innkjøper, Fakturaer, Basware, Opptaksrutiner, Verneombud, Tilganger
Bilde av Kristine Rona Kjersem Kjersem, Kristine Rona Førstekonsulent +47-22845567 k.r.kjersem@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Higher Executive Officer +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no UiO-noark, Oracle, Cristin, Signs and directions, ePhorte, Mail and postage, Voucher, Reimbursements, Certificates, Invoices, Basware, Reception, Purchasing, Mail room
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Senior executive officer 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no HR-portal, Cristin, Purchasing, IT support for research, Basware
Bilde av Robabeh Shirin Mahmoud Zadeh Zadeh, Robabeh Shirin Mahmoud Førstekonsulent +47-22845565 r.s.m.zadeh@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Bilde av Robabeh Shirin Mahmoud Zadeh Zadeh, Robabeh Shirin Mahmoud Higher Executive Officer +47-22845565 r.s.m.zadeh@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon