Personer med emneord «Biostatistikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Tom Professor +47 22854519 tom.andersen@ibv.uio.no Biodiversitet, Økologisk støkiometri, Dynamisk modellering, Næringsnett, Økologiske regimeskifter, Biostatistikk, Limnologi, Økosystemfunksjon, Biogeokjemi
Frigessi, Arnoldo Professor +47 22851004 +4795735574 (mob) +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Gran, Jon Michael Førsteamanuensis +47 22851454 +4799229156 (mob) j.m.gran@medisin.uio.no Biostatistikk, kausal inferens, levetidsanalyse
Kohn Luque, Alvaro Forsker +47 22851234 a.k.luque@medisin.uio.no Matematikk, Vaskulær morfogenese, Beregningsbiologi, Kvantitativ biologi, Kreft, Multiskala-modeller, Matematisk onkologi, Matematisk biologi, Biostatistikk
Kristensen, Vessela N. Professor II v.n.kristensen@medisin.uio.no Molekylærbiologi, Brystkreft, Livsvitenskap, Biostatistikk
Lai, Xiaoran Postdoktor +47 22851229 xiaoran.lai@medisin.uio.no Matematikk, Matematisk biologi, Matematisk onkologi, Beregningsbiologi, Biostatistikk, Multiskala-modeller, Statistikk
Lergenmuller, Simon Stipendiat simon.lergenmuller@medisin.uio.no Statistikk, Biostatistikk, Epidemiologi
Stensrud, Mats 48211951 mats.stensrud@medisin.uio.no Biostatistikk, kausal inferens, Statistikk, Genetikk, Epidemiologi, Neuroscience
Sundbakk, Lene Maria Stipendiat +47 22856136 l.m.sundbakk@farmasi.uio.no farmakoepidemiologi, graviditet, Biostatistikk, kausalitet
Thoresen, Magne Professor +47 22851305 magne.thoresen@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi
Veierød, Marit Bragelien Professor +47 22851432 m.b.veierod@medisin.uio.no Biostatistikk, Epidemiologi, Ernæring, Kreft, Hjerte kar og lunger, Forskningsmetoder
Vitelli, Valeria Førsteamanuensis +47 22851011 valeria.vitelli@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft
Zucknick, Manuela Førsteamanuensis +47 22851193 manuela.zucknick@medisin.uio.no biostatistikk, kreft, risiko prediksjon, integrerende genomikk, genetikk, epidemiologi
de Blasio, Birgitte Freiesleben Professor II +47 22851508 b.f.de.blasio@medisin.uio.no Biostatistikk