Personer med emneord «Budsjettering»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Trude Seniorrådgiver +47 22850514 +47 95766211 (mob) +4795766211 s.t.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Verneombud, LAMU, Personvern i forskning, Kvalitetssystem, lokalt hovedverneombud
Bergh, Marius Økonomirådgiver 22 85 89 77 marius.bergh@sum.uio.no Økonomistyring, Rapportering, Budsjettering, EFP
Clausen, Jannike Skinlo Seniorrådgiver +47 22844725 j.s.clausen@hf.uio.no Økonomi, Budsjettering
Hodee, Tina Cecilia Isabelle Rådgiver 98815696 t.c.i.hodee@mn.uio.no Økonomistyring, Budsjettering, Prognose, Rapportering, Institutt for biovitenskap
Jensen, Trude Seksjonssjef +47 22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjettering
Landa, Karen Drabløs Rådgiver +47 22855135 k.d.landa@hf.uio.no Prosjektøkonomi, Budsjettering, Økonomirapporter
Lee, Thomas David Seniorkonsulent +47 22845874 t.d.lee@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Ekstern finansiering, Budsjettering
Nilsen, Geir Seniorrådgiver +47 22854071 Privat 90608339 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Nilsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22856128 thomas.nilsen@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering, Ekstern finansiering
Nylænder, Helen Michele Seksjonssjef +47 47368261 (mob) h.m.nylander@mn.uio.no Økonomistyring, analyse, virksomhetsrapportering, budsjettering
Toft, Geir Sigvat Seksjonssjef +47 93411110 (mob) g.s.toft@sv.uio.no Økonomi, Regnskap, Økonomistyring, Analyser, Rapportering, Budsjettering
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47 22851251 j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS