Personer med emneord «Cristin»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Berit Johanne H Barkley Barkley, Berit Johanne H Higher Executive Officer +47-22840549 b.j.h.barkley@ncmm.uio.no Travel, Invoices, Events, Disputation, Cristin, Web publishing
Bilde av Berit Johanne H Barkley Barkley, Berit Johanne H Førstekonsulent +47-22840549 b.j.h.barkley@ncmm.uio.no Disputas, Nettpublisering, Arrangementer, Cristin, Fakturaer, Reise
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Senior Adviser +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Research administration, Regulations, Cristin, Research support, North-South programmes (NORHED)
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Senior Adviser +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no Research support, Research administration, Cristin, Research ethics
Bilde av Gina Susanna Clausen Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Bilde av Hege Eliassen Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47-23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Bilde av Kaja Kvaale Kvaale, Kaja Stipendiat +47-22844633 kaja.kvaale@medisin.uio.no Ledelse, strategi, forskningsadministrasjon, ekstern finansiering, Cristin, FANE-HELSAM, Forskerstøtte MED
Bilde av Michael T. N Møller Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Higher Executive Officer +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no UiO-noark, Oracle, Cristin, Signs and directions, ePhorte, Mail and postage, Voucher, Reimbursements, Certificates, Invoices, Basware, Reception, Purchasing, Mail room
Bilde av Carlos Romeo Rodriguez Rodriguez, Carlos Romeo Førstekonsulent +47-22840500 +47-95205142 c.r.rodriguez@ncmm.uio.no Skilting, Innkjøp, UiO-noark, Fakturaer, Arkiv, Basware, ePhorte, Cristin, Refusjoner, Attester, Resepsjon, Postmottak, Post, Oracle, Bilag
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Innkjøp, Fakturabehandling, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon
Bilde av Ellen Elisabeth Westgaard Westgaard, Ellen Elisabeth Senior executive officer 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no HR-portal, Cristin, Purchasing, IT support for research, Basware
Bilde av Sissel Aastorp Aastorp, Sissel Rådgiver +47-22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM