Personer med emneord «EU»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mahmood Ayaz Ayaz, Mahmood Senior Adviser +47 22859214 90811155 mahmood.ayaz@medisin.uio.no Research support, Research administration, External funding, EU funding, EU, Nettpublisering
Bilde av Mahmood Ayaz Ayaz, Mahmood Seniorrådgiver +47 22859214 90811155 mahmood.ayaz@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Utlysninger, Nettpublisering, Ekstern finansiering, EU, EU finansiering
Bilde av Vibeke Christie Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47 22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Bilde av Jens Pahnke Pahnke, Jens Professor +47 23071466 +4747804637 +49 176 4560 9359 jens.pahnke@medisin.uio.no pahnkelab.eu, ABC transporter, Alzheimer's disease, Pahnke, neurodegeneration, Parkinson's disease, mitochondria, Ageing, St.John's wort, Sideritis scardica, Huntington's disease, MRI, MRS, neuropathology, blood-brain barrier, mouse models, JPND, EU, treatment
Bilde av Jens Pahnke Pahnke, Jens Professor +47 23071466 +4747804637 jens.pahnke@medisin.uio.no pahnkelab.eu, ABC transporter, Alzheimer's disease, Pahnke, neurodegeneration, Parkinson's disease, mitochondria, Ageing, St.John's wort, Sideritis scardica, Huntington's disease, MRI, MRS, neuropathology, blood-brain barrier, mouse models, JPND, EU, treatment
Bilde av Magnus Seierstad Seierstad, Magnus Seniorrådgiver +47 22845315 +47 98180886 magnus.seierstad@medisin.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Magnus Seierstad Seierstad, Magnus Senior Adviser +47 22845315 +47 98180886 magnus.seierstad@medisin.uio.no Project management, International Cooperation, External funding, EU, Reporting, Research administration, Research support
Bilde av Ingrid Sogner Sogner, Ingrid Section Manager +47 22854465 +47 90663386 ingrid.sogner@medisin.uio.no External funding, Research politics, EU, International cooperation, Innovation, Business, Research administration
Bilde av Ingrid Sogner Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47 22854465 +47 90663386 ingrid.sogner@medisin.uio.no Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Næringsliv, Innovasjon, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Bilde av Roman Volchenkov Volchenkov, Roman Rådgiver +47 22851456 40286190 roman.volchenkov@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Helseforsk, EU finansiering, EU, Horizon 2020, Forskerstøtte MED
Bilde av Sissel Aastorp Aastorp, Sissel Rådgiver +47 22850514 95766211 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM