Personer med emneord «Energirett»

Navn Telefon E-post Emneord
Arnesson, Daniel Erik Kenth +47 980 65 238 d.e.k.arnesson@jus.uio.no utviklingsrett, komparativ rett, naturressursrett, internasjonal rett, Sørafrika, rettssosiologi, utvikling, India, energi, Energirett, miljørett, bærekraftig utvikling, miljø og klima, fornybar energi
Banet, Catherine Marie Nicole Førsteamanuensis +47 22859614 +4797073844 (mob) +47 970 73 844 catherb@jus.uio.no energirett, petroleumsrett, miljørett, EU-rett, EØS-rett, naturressursrett, havrett, fornybar energi, klima, CCS, folkefinansiering
Bjørnebye, Henrik Professor +47-22859740 +47-90640229 henrik.bjornebye@jus.uio.no Energirett, EU-rett, EØS-rett, Ekspropriasjonsrett, Erstatningsrett, fornybar energi, Miljørett
Fjordbo, Gullik-André Vitenskapelig assistent 90216584 g.a.fjordbo@student.jus.uio.no Energirett, Ekspropriasjonsrett
Hauge, Katrine Broch Førsteamanuensis +47 22859297 k.b.hauge@jus.uio.no Tingsrett, Fast eiendoms rettsforhold, miljørett, ekspropriasjonsrett, plan- og bygningsrett, klimarett, energirett
Høisveen, Per Håkon p.h.hoisveen@jus.uio.no Fornybar, Vassdragsrett, Energirett
Pereira, Eduardo G. Forsker e.g.pereira@jus.uio.no Petroleumsrett, Petroleumskontrakter, Energirett, Brazil
Rumpf, Paul Julius Christian Stipendiat +47 22859639 +47-46221706 p.j.c.rumpf@jus.uio.no Energirett, EU-rett, indre energimarked, Network codes, kontraktsrett, fornybar energi, konkurranserett
Sæthern, Alexander Vitenskapelig assistent 46946140 alexander.sathern@student.jus.uio.no Energirett, Forvaltningsrett, EØS-rett, Energimarkedet, Konkurranserett, Folkerett, Europarett
Tonholt, Fredrik Svartberg Vitenskapelig assistent +47 91585491 f.s.tonholt@jus.uio.no Kontraktsrett, Sjørett, Sjøforsikringsrett, Energirett, Erstatningsrett