Personer med emneord «External funding»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hilde Henriksen Henriksen, Hilde Senior Adviser +47 22858371 +47 95862794 hilde.henriksen@medisin.uio.no Research administration, Web publishing, External funding
Bilde av Maria Olofsson Olofsson, Maria Section Manager +47 22850689 +4670415590 maria.olofsson@medisin.uio.no Management, Regulations, External funding, Research politics, Research administration, Research support
Bilde av Mahmood Ayaz Ayaz, Mahmood Senior Adviser +47 22859214 +47 90811155 90811155 mahmood.ayaz@medisin.uio.no Research support, Research administration, External funding, EU funding, EU, Nettpublisering
Ramsfjell, Veslemøy Senior Adviser +47 22845808 +47 47293642 + 47 472 93 642 veslemoy.ramsfjell@medisin.uio.no Research support, Research administration, External funding, EU funding, EU, Web publishing
Bilde av Rune Larsen Larsen, Rune Senior Adviser +47 92620132 +47 926 20132 rune.larsen@medisin.uio.no Research support, Research administration, External funding, EU funding, EU
Bilde av Malin Solli Wandem Wandem, Malin Solli Section Manager +47 22857695 +47 91817861 m.s.wandem@medisin.uio.no Management, Research administration, Research support, External funding, EU, Regulations
Bilde av Magnus Seierstad Seierstad, Magnus Senior Adviser +47 22845315 +47 98180886 +47 98180886 magnus.seierstad@medisin.uio.no Project management, International Cooperation, External funding, EU, Reporting, Research administration, Research support
Bilde av Veronika Vimberg Vimberg, Veronika Senior Adviser +47 22859224 +47 91730384 veronika.vimberg@medisin.uio.no Research support, Research administration, Contracts, External funding, Legal counselling
Bilde av Anette Sørensen Sørensen, Anette Administrative Manager +47 23066824 +47 97514857 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Administrative management, Research support, External funding, EU funding, Project management, Gender equality