Personer med emneord «Forskerutdanning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kari-Anne Bjørnerud Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47-22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Randi Hovden Borge Borge, Randi Hovden Førstekonsulent +47-22845335 r.h.borge@medisin.uio.no Dr.philos., Ph.d., Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning
Bilde av Merethe Bremer Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47-22856353 +47-95209393 merethe.bremer@medisin.uio.no Rapportering, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Kvalitetssystem, Statistikk, Ph.d., Regelverk
Corell, Mari Rådgiver +47-22856360 mari.corell@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47-22844704 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Dr.philos., Forskerutdanning, Ph.d., Forskningsadministrasjon
Bilde av Silje Høiland Stenersen (i permisjon) Høiland Stenersen (i permisjon), Silje Avhandlinger, Forskerutdanning, Ph.d., Forskningsadministrasjon, Opptak, Disputas
Bilde av Michael T. N Møller Møller, Michael T. N Seniorrådgiver +47-22845310 45391459 +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur
Bilde av Synneve Øvsthus Øvsthus, Synneve Rådgiver +47-22845304 synneve.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Emner, Ph.d.
Bilde av Dag Aalvik Aalvik, Dag Rådgiver +47-22845881 dag.aalvik@medisin.uio.no Dr.Philos., Forskerutdanning, Ph.D., Plagiatkontroll, Forskningsadministrasjon
Bilde av Louise Kristine Aarnes Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47-22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Emner, Nettpublisering, Forskerutdanning