Personer med emneord «Genetikk og epidemiologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Andrew Richard Collins Collins, Andrew Richard +47-22851360 a.r.collins@medisin.uio.no Genetikk og epidemiologi, Kreft, Ernæring
Bilde av Sigbjørn Fossum Fossum, Sigbjørn Professor emeritus +47-22851213 sigbjorn.fossum@medisin.uio.no Immunologi, Molekylærbiologi, Evolusjon, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47-22851004 95735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Marianne Bakke Johnsen Johnsen, Marianne Bakke Postdoktor +47-92439663 m.b.johnsen@medisin.uio.no genetikk og epidemiologi, Muskel og skjelett, artrose
Bilde av Anne Spurkland Spurkland, Anne Professor +47-22851125 +47 41574078 anne.spurkland@medisin.uio.no Blod og immunologi, Genetikk og epidemiologi, Hjernen og nervesystemet, Livsvitenskap
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I - Obstetrikk og gynekologi +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I, Obstetric and Gynecology +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier, India, Brazil, USA, Nordic
Bilde av Magne Thoresen Thoresen, Magne Professor +47-22851305 magne.thoresen@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Giske Ursin Ursin, Giske Professor II +47-22851379 giske.ursin@medisin.uio.no Genetikk og epidemiologi, Kreft
Bilde av Valeria Vitelli Vitelli, Valeria Førsteamanuensis +47-22840274 valeria.vitelli@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft
Bilde av John-Anker Zwart Zwart, John-Anker Professor II +47-22118621 j.a.zwart@medisin.uio.no Smerte, migrene, hodepine, genetikk og epidemiologi