Personer med emneord «Genetikk og epidemiologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I - Obstetrikk og gynekologi +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier
Bilde av Valeria Vitelli Vitelli, Valeria Førsteamanuensis +47 22851011 +47 45114033 valeria.vitelli@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi, Kreft
Bilde av Arnoldo Frigessi Frigessi, Arnoldo Professor +47 22851004 +47 95735574 +47-95735574 arnoldo.frigessi@medisin.uio.no Complex stochastic dependence, Statistical inference, Computational intensive statistics, Kreft, Biostatistikk, Stokastiske modeller, Livsvitenskap, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Giske Ursin Ursin, Giske Professor II +47 22851379 +47 99011452 giske.ursin@medisin.uio.no Genetikk og epidemiologi, Kreft
Bilde av Magne Thoresen Thoresen, Magne Professor +47 22851305 +47 93419332 magne.thoresen@medisin.uio.no Biostatistikk, Genetikk og epidemiologi
Bilde av Anne Spurkland Spurkland, Anne Professor +47 22851125 +47 41574078 +47 41574078 anne.spurkland@medisin.uio.no Blod og immunologi, Genetikk og epidemiologi, Hjernen og nervesystemet, Livsvitenskap
Bilde av John Anker Henrik Zwart Zwart, John Anker Henrik Professor II +47 22118621 +47 97756394 j.a.h.zwart@medisin.uio.no Smerte, migrene, hodepine, genetikk og epidemiologi
Bilde av Anne Cathrine (Annetine) Staff Staff, Anne Cathrine (Annetine) Professor I, Obstetrics and Gynecology +47-22119800 +47-41303081 a.c.staff@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Ernæring, Genetikk og epidemiologi, Hjerte, kar og lunger, Kjønnsorganer, Kreft, Mor og barn, Nyrer og urinveier, India, Brazil, USA, Nordic