Personer med emneord «Immunology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vera Blankson Blankson, Vera Doctoral Research Fellow vera.blankson@medisin.uio.no Immunology, autoimmune disease
Bilde av Bjarne Bogen Bogen, Bjarne Professor +47 23073015 bjarne.bogen@medisin.uio.no multiple myeloma, B cell lymphomas, Nordic, T cells, USA, China, B cells, autoimmunity, India, Immunology, Japan, Life sciences, Global South, vaccine molecules
Bilde av Alexandre Corthay Corthay, Alexandre Researcher - Centre of Excellence - Hybrid Technology Hub 23074109 alexandre.corthay@medisin.uio.no Immunology, Cancer research, cancer immunotherapy
Bilde av Erik Dissen Dissen, Erik Professor +47 22851152 +47 91823478 erik.dissen@medisin.uio.no Immunology, Life science, NK cells
Bilde av Gunnveig Grødeland Grødeland, Gunnveig Researcher +47 23074223 gunnveig.grodeland@medisin.uio.no Influenza, Immunology, Vaccine molecules, USA
Bilde av Frode Lars Jahnsen Jahnsen, Frode Lars Professor +47 23071444 +47 93261235 f.l.jahnsen@medisin.uio.no Nordic, Life science, Allergy, USA, Immunology
Bilde av Ludvig Andre Munthe Munthe, Ludvig Andre Professor +47 23071337 +4793461540 l.a.munthe@medisin.uio.no PhD education, Immunology, Hematology, leukemia, myeloma, B cells, T cells
Bilde av Shuo-Wang Qiao Qiao, Shuo-Wang Associate Professor +47 22850533 +47 97725876 s.w.qiao@medisin.uio.no Immunology, T cells, Autoimmunity, scRNA-seq, single cell, Molecular biology
Bilde av Bjørn Steen Skålhegg Skålhegg, Bjørn Steen Professor +47 22851548 b.s.skalhegg@medisin.uio.no Molecular nutrition, Integrated metabolism, Immunology, Cancer
Bilde av Siri Hansen Stabell Stabell, Siri Hansen Doctoral Research Fellow s.h.stabell@medisin.uio.no Dermatology, Immunology
Bilde av Kjetil Tasken Tasken, Kjetil Professor II +47 90860759 kjetil.tasken@medisin.uio.no Cell signalling, Cancer, Cancer biology, Cancer research, Health, Immunology, Life sciences, Regulatory T cells, T cells, Precision Medicine, Personalised Medicine
Bilde av Frode Vartdal Vartdal, Frode Professor Emeritus +47 99700152 frode.vartdal@medisin.uio.no Management, Immunology, Multiple sclerosis, Central nervous system, Autoimmunity, Transplantion immunology