Personer med emneord «Komparative og internasjonale utdanningsstudier»

Navn Telefon E-post Emneord
Bibi, Afshan Stipendiat +47 22854131 afshan.bibi@iped.uio.no Pedagogikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvalitativ metodologi
Daza, Viviana Stipendiat viviana.daza@ils.uio.no Lærerutdanning, Praksis, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Læring og utdanning
Liu, Fengshu Professor +47 22856163 fengshu.liu@iped.uio.no kvalitative metoder, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Identitetprosesser og læring, Kjønnsforskning, Danning, Kjønn, Kina, Pedagogikk, Moderne oppvekst, Norge, Ungdom, Generasjon
Olsen, Rolf Vegar Professor +47 22844510 988 59376 r.v.olsen@cemo.uio.no Læring og utdanning, CEMO, Fagdidaktikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Kvantitative utdanningsanalyser, Læringsutbytte
Sivesind, Kirsten Førsteamanuensis +47 22857609 kirsten.sivesind@iped.uio.no Pedagogikk, Danning, Didaktikk, Læreplanstudier, Utdanningshistorie, Utdanningspolitikk, Komparative og internasjonale utdanningsstudier
Solbrekke, Tone Dyrdal Professor +47 22844408 +47 91350516 (mob) t.d.solbrekke@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonelt ansvar, Profesjonsutdanning, Utdanningspolitikk, Danning, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Universitetspedagogikk
Stensaker, Bjørn Viserektor for utdanning +47-22844472 +47-99707913 (mob) bjorn.stensaker@iped.uio.no Pedagogikk, Organisering og styring av utdanningsinstitusjoner, Høyere utdanning, Utdanningsreformer, Utdanningsledelse, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, Rådgivning og innovasjon, IKT og læring