Personer med emneord «Kompetanseutvikling»

Navn Telefon E-post Emneord
Bakken, Bente Follestad Seksjonssjef +47 22859577 93029605 b.f.bakken@khm.uio.no HR System, Rekruttering, Kurs, HR-strategi, Kompetanseutvikling, Organisasjonsutvikling
Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47 22859227 +47 90730348 (mob) +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no HR og HMS ledelse, fagansvar HR, personalforvaltning, HMS, Arbeidsrettslige spørsmål, rekruttering, kompetanseutvikling, lønnsforhandlinger
Frågåt, Thomas thomas.fragat@fys.uio.no Fysikk, Fysikkdidaktikk, Kompetanseutvikling, Gruppelærerseminar, Lektorutdanning
Gangsøy, Renathe Seniorrådgiver renathe.gangsoy@admin.uio.no Kompetanseutvikling, Lederutvikling, Prosjektledelse, HR-utvikling, Organisasjonsutvikling
Grimstad-Nielsen, Linn Seniorrådgiver +47 47257640 (mob) linn.grimstad-nielsen@admin.uio.no Arbeidsmiljøutvikling, Psykososialt og organisatorisk arbeidsmiljø, Kompetanseutvikling, Prosess- og prosjektledelse, Lederstøtte, Organisasjonsutvikling
Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@admin.uio.no Prosjektledelse, HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Arbeidsmiljøutvikling, Kurs
Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47 22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Canada, Nordområdene, Arktis, Polar, Hav, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon, Kompetanseutvikling
Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 (mob) jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47 92042455 (mob) h.e.lovbak@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Nygaard, Ida Maria Dahr Rådgiver 47390001 i.m.d.nygaard@khm.uio.no HMS, Kommunikasjon, Kompetanseutvikling, Eiendomskoordinator, Beredskapskoordinator
Valmot, Sidsel Gunn Seniorrådgiver +47 22856178 s.g.valmot@admin.uio.no Lederutvikling, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling