Personer med emneord «Kontraktsrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Alvik, Ivar Professor +47 22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Kontraktsrett, Obligasjonsrett, Petroleumsrett, Voldgift, Erstatningsrett, Konsesjonsrett, Internasjonal privatrett, Avdeling for Energi- og ressursrett
Bergsåker, Trygve Professor emeritus +47-22859703 trygve.bergsaker@jus.uio.no Kontraktsrett
Blandhol, Sverre Professor +47 22850215 900 37 326 sverre.blandhol@jus.uio.no Forhandlinger, Etikk, Retorikk, Tvisteløsning, Miljørett, Europarett, Konflikthåndtering, Mekling, Juridisk metode, Kontraktsrett, Sivilprosess, Tvisteløsning
Bruserud, Herman Førsteamanuensis +47 22859705 herman.bruserud@jus.uio.no Kontraktsrett, Erstatningsrett, Tingsrett, Avtalerett, Kjøpsrett, Enterpriserett
Bygrave, Lee Andrew Professor +47 22859339 l.a.bygrave@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Christoffersen, Margrethe Buskerud Professor +47 22859735 91864768 m.b.christoffersen@jus.uio.no Selskapsrett, Kontraktsrett, Sivilprosess
Cordero-Moss, Giuditta Professor +47-22859737 g.c.moss@jus.uio.no Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Eftestøl, Ellen Johanne Professor II e.j.eftestol@jus.uio.no Sjørett, Kontraktsrett, Transportrett, Agent- og mellommannsrett, Norden, Avdeling for sjørett
Engan, Anne-Beth Meidell Stipendiat +47 22859326 a.b.m.engan@jus.uio.no Arbeidsrett, Erstatningsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Sivilprosess
Høgberg, Alf Petter Professor +47 22859487 +47 48102799 (mob) a.p.hogberg@jus.uio.no Strafferett, Avtalerett, Kontraktsrett, Rettskildelære, Rettsfilosofi, Allmenn rettsteori, Forvaltningsrett
Irgens-Jensen, Harald Professor +47 22859357 hlirgens@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett, Avtalerett, Komparativ rett, Rettsinformatikk
Kaasen, Knut Professor 41688651 mailto:knut.kaasen@jus.uio.no Petroleumsrett, Tredjemannsvern, Kontraktsrett, Energi
Kjørven, Marte Eidsand Professor +47 22859328 m.e.kjorven@jus.uio.no Finansmarkedsrett, obligasjonsrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett, forbrukerrett
Lilleholt, Kåre Professor emeritus kare.lilleholt@jus.uio.no Kontraktsrett, Formuerett, Europarett
Meyer, Johannes Hygen Postdoktor +47 22859733 j.h.meyer@jus.uio.no Erstatningsrett, Kontraktsrett, Europarett, Immaterialrett, Rettsteori
Mikelsen, Anders Bernhard Førsteamanuensis 46401466 a.b.mikelsen@jus.uio.no Skatterett, Kontraktsrett
Rognstad, Ole-Andreas Professor +47 22859551 o.a.rognstad@jus.uio.no Avtalerett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Markedsrett, Europarett, Konkurranserett
Rumpf, Julius Stipendiat +47 22859639 +47-46221706 julius.rumpf@jus.uio.no Energirett, EU-rett, indre energimarked, Network codes, kontraktsrett, fornybar energi, konkurranserett
Sande, Knut Stipendiat 47905075 knut.sande@jus.uio.no Avtalerett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Selskapsrett, dynamisk tingsrett
Scheel, Georg gjesteforsker +47 91535602 georg.scheel@jus.uio.no Sjørett, Petroleumsrett, Kontraktsrett, Voldgift, NOMA, Avdeling for sjørett, Avdeling for Energi- og ressursrett
Selvig, Erling Professor emeritus 22859745 906 874 99 erling.selvig@jus.uio.no Kontraktsrett, Sjørett, Petroleumsrett, Europarett, Finans, Bank, Avdeling for sjørett, Avdeling for Energi- og ressursrett
Simensen, Mina Walen Vitenskapelig assistent + 47 97 68 42 42 m.w.simensen@student.jus.uio.no Sjørett, Sjøforsikring, Forsikringsrett, Kontraktsrett
Simonsen, Lasse Professor +47-22859702 lasse.simonsen@jus.uio.no Kontraktsrett
Solvang, Trond Professor +47-228 59672 +47-915 35 608 (mob) trond.solvang@jus.uio.no Kontraktsrett, Erstatningsrett, Sjørett, Rettsfilosofi, Exfac, Tvisteløsning, Voldgift, Idrettsjus
Stenvik, Kristina Stipendiat +47 22859636 kristina.stenvik@jus.uio.no Immaterialrett, Markedsrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett
Sund, Eirik Wold Stipendiat +47 22859294 +47 95925908 (mob) 95 92 59 08 e.w.sund@jus.uio.no Havbruksrett, Formuerett, Internasjonal kjøpsrett, Sjørett, Kontraktsrett, Pengekrav, Avtalerett, Selskapsrett, Bank, Finans, Forsikringsrett, Selskapsrett, Avdeling for sjørett
Torvund, Olav Professor +47 22850095 +47 90121357 (mob) olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Woxholth, Geir Professor +47 22859766 +47 90201525 (mob) geir.woxholth@jus.uio.no Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Foreningsrett, Kontraktsrett, Avtalerett, Stiftelsesrett
Ørstavik, Inger Berg Professor 22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Immaterialrett, Konkurranserett, Kontraktsrett, Tvisteløsning