Personer med emneord «Kultur- og samfunnspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Andenæs, Agnes Professor +47 22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Carlquist, Erik Førsteamanuensis +47 22845078 erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Coenen, Ann-Cathrin Stipendiat a.c.coenen@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Politisk psykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Flagstad, Ingeborg Olsdatter Busterud Ph.d.-kandidat 97532255 ingeborg.flagstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Miljøpsykologi, organisasjonspsykologi, bærekraft, grønne endringer
Gundersen, Aleksander Bjørge Stipendiat a.b.gundersen@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kvantitativ metode
Holter, Marianne Therese Smogeli Postdoktor +4793623061 (mob) m.t.s.holter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Kultur- og samfunnspsykologi
Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Madsen, Ole Jacob Professor +47 22845240 41105231 o.j.madsen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Moss, Sigrun Marie Førsteamanuensis +47 22845150 s.m.moss@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Nafstad, Hilde Eileen Professor emeritus +47 92421444 (mob) h.e.nafstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Nakkerud, Erik 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Miljøpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Obaidi, Milan Førsteamanuensis milanob@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi, Personlighetspsykologi
Omland, Guro Brokke Førsteamanuensis +47 22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Palacios Haugestad, Christian Andres +47-98154939 c.a.p.haugestad@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Miljøpsykologi
Pich, Olivia Stipendiat olivia.pich@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi
Sveaass, Nora Professor emeritus +47 22845158 +4795809001 nora.sveaass@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Ummak, Esra Forsker esra.ummak@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Wold, Astri Heen Professor emeritus 90 83 87 89 (mob) a.h.wold@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi