Personer med emneord «Ph.d.»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nisha Haroon Haroon, Nisha Konsulent +47-22845040 (09.00–10.30) forskerutdanning@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Anna Maria Liendo Liendo, Anna Maria Higher Executive Officer +47 22845881 a.m.liendo@medisin.uio.no Organized research training (doctoral programme), Administration, Ph.d.
Bilde av Louise Kristine Aarnes Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47 22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering
Bilde av Ivar Alver Alver, Ivar Seniorkonsulent +47 22845333 ivar.alver@medisin.uio.no Rapportering, Ph.d., Forskningsadministrasjon
Bilde av Synneve Anita Øvsthus Øvsthus, Synneve Anita Seniorrådgiver +47 22845304 + 47 46 54 33 59 s.a.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47 22856353 +47 95209393 merethe.bremer@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Kvalitetssystem, Rapportering, Statistikk
Frammarsvik, Stian Rådgiver +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Mari Corell Corell, Mari Seniorrådgiver +47 22856360 +47 98472085 mari.corell@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Bilde av Anna Maria Liendo Liendo, Anna Maria Førstekonsulent +47 22845881 90287505 a.m.liendo@medisin.uio.no Ph.d., Forskningsadministrasjon, Administrasjon, Forskerutdanning, Prøveforelesning, Disputas, doktorgradsprogrammet
Skogli, Håkon Førstekonsulent +47 22845332 +47 90688920 hakon.skogli@medisin.uio.no ph.d., opptak, forskning
Bilde av Silje Asheim Saddique Saddique, Silje Asheim Rådgiver +47 41365918 s.a.saddique@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Bilde av Ioanna Lazarou Lazarou, Ioanna Konsulent +47-22845040 (09.00–10.30) forskerutdanning@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning