Personer med emneord «Rettsinformatikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bygrave, Lee Andrew Professor +47 22859339 l.a.bygrave@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Davis, Peter Alexander Earls Stipendiat +47 22859730 p.a.e.davis@jus.uio.no Rettsinformatikk
Hunsbedt, Christiane Forsker christiane.hunsbedt@student.jus.uio.no Rettsinformatikk
Irgens-Jensen, Harald Professor 22 85 93 57 hlirgens@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett, Avtalerett, Komparativ rett, Rettsinformatikk
Jansen, Arild Professor emeritus +47-22850075 +47 95964421 (mob) arildj@jus.uio.no eForvaltning, Rettsinformatikk
Korsbakken, Asbjørn Stipendiat +47 22850081 +47 97136689 asbjorn.korsbakken@jus.uio.no Rettsinformatikk
Lintvedt, Mona Naomi Stipendiat 48 15 14 18 m.n.lintvedt@jus.uio.no personvern, eforvaltning, Rettsinformatikk
Mahler, Tobias Professor +47 22850087 tobias.mahler@jus.uio.no Rettsinformatikk, eForvaltning
Schartum, Dag Wiese Professor +47 22850077 +47 95997432 (mob) d.w.schartum@jus.uio.no Rettsinformatikk, eForvaltning, Personvern
Schmidt, Rebecca Postdoktor +47 22850034 +47 22850034 rebecca.schmidt@jus.uio.no Rettsinformatikk
Torvund, Olav Professor +47 22850095 +47 90121357 (mob) olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Torvund, Olav Professor +47 22850095 +47 90121357 (mob) olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Tosoni, Luca Stipendiat +47 22850093 luca.tosoni@jus.uio.no Rettsinformatikk
Urgessa, Worku Gedefa Stipendiat +47 22850084 w.g.urgessa@student.jus.uio.no Rettsinformatikk